Přihláška


Přihlašování online bylo ukončeno. Ale nic není ztraceno a naprsto stejně hladce se budete moci přihlásit i v neděli na míste v Chropyni. Těšíme se na Vás.


Seznampřihlášených


Kategorie Příjmení JménoObecRok nar.Tým
ABernasAdamKroměříž2015ADI Bajk Tým
ADavídekTobiášVelké Těšany2017Reča Team
ADohnalDarekOsek nad Bečvou2016Zapro team
AHubEliášKroměříž2016
AKopeckýRadekHolešov2016Wrkos
AKovaříkVojtěchVsetín2015SK EDIE team
AKubičíkMaxPřerov2015
AMačkováStelaChropyně2015
AMerliIsabelKroměříž2014
AMuchová Sarah Ostrava - Muglinov 2016FLY cycling team Ostrava
APěluchaAdamÚjezdsko 12015Force intenzity v Kostelany
ASchovancovaKristýna Chropyně 2016Chropyně
AValentováNelaChropyně2015
AVodicaDominikVýšovice2016
BJanovskyJonáš Kninice 2014Moravec team
BKovaříkVojtěchVsetín2015SK EDIE team
BVodicováAdélaVýšovice2014
CBednaříkMatyášKroměříž2012
CBednaříkováMarkétaKroměříž2012
CDrongováSofieZlín2013
CHalásováKarolínaChropyně2013Jiskra Chropyně
CHaluzíkMatoušRadslavice2012Dracy
CHanákMatějKroměříž2013
CHanákFrantišekKroměříž2013
CHoloubkováLucieZlín2013TUFO CykloZákladna Otrokovice
CHubJáchymKroměříž2013
CJuřenováNatálieNapajedla2012TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CKovaříkLuděkVsetín2012SK EDIE team
CKubíkJonášKroměříž2013
CKučaPetrPřerov2012DR.A.CY
CLachmannovaAnnaOlomouc2012
CLošonskýŠimonKroměříž2012
CMarkétaDohnalováOsek nad Bečvou 4332013Zapro team
CMucha MaxOstrava - Muglinov 2013FLY cycling team Ostrava
CPašekMatyášPřerov2012SK ŠELA SPORT
CPavlenkoPatrikZlín2012
CSoldánTomášHolešov - Žopy2012CYKLO ŽOPY
CŠíblVáclavFryšták2012
DBaroňŠebestiánNapajedla2011
DBobčíkováLucieHolešov2011
DDavídekLukášVelké Těšany2011Reča Team
DDohnalPatrikOsek nad Bečvou 4332010Zapro team
DDrongováEliškaZlín2010
DDřímalDanielKroměříž2010Dřímalovic team
DFišerPetrZlín2010KOLOKROUŽEK Zlín
DHalásAntonínOlomouc2011Cyklo team Kolarna
DHubAlešKroměříž2011
DHýžďalVojtěchZlín2010KOLOKROUŽEK Zlín
DChmelařTomášKroměříž2011
DKučováMariePřerov2011DR.A.CY
DMerliMathiasKroměříž2011
DMoravcovaVeronikaMíškovice2011
DMucha Samuel Ostrava - Muglinov 2010SK Jiří team Ostrava
DPešákTadeášRosice2011
DPolášek Patrik Nová Dědina 2010TUFO CykloZákladna Otrokovice
DSlámkováKarolínaKroměříž2010Cykloch Team
DValentaAdamChropyně2011
EBaroňDamiánNapajedla2009
EBobčíkDominikHolešov2008
EBrázdilíkováTerezaHulín2008Cykloteam MXM Hulín
EFišerováMarkéta Zlín2008KOLOKROUŽEK Zlín
EFriesováMaruška Přerov2009Hanáckéé průvan
EGaluškováAdélaZlín2008KOLOKROUŽEK Zlín
EHoloubkováEliškaZlín2008TUFO CykloZákladna Otrokovice
EChudárkováVeronikaZlin2008Cykloch team
EJanovská BarboraKninice 2008Moravec team
EKovaříkováZuzanaVsetín2008SK EDIE team
EKratochvílováAnnaMoravany2008Cykloch team
EKřupalaJakubLípa2009KOLOKROUŽEK Zlín
EKřupalováKristýnaLípa2008KOLOKROUŽEK Zlín
EKuncTomášBrno2009Favorit Brno
ELebedaŠtěpánZlín2009KOLOKROUŽEK Zlín
EMačekProkopChropyně2009
EMoravecJanMíškovice 2008
EPašekTomáš Přerov2008SK ŠELA SPORT
EPěluchováAlexandraÚjezdsko 12009Force intenzity v Kostelany
EPešlJanŽelechovice2009KOLOKROUŽEK Zlín
EPírekMatyášLuhačovice2008-
EPlšekVáclavZlín2008Cykloch Team
EPodolováKamilaPrusinovice2009-
ERaškaTomášOlomouc2009Short Bike Academy Opletal
ESlámkováAgátaKroměříž2008Cykloch Team
FBaroňJakubNapajedla2007
FFriesováAničkaPřerov2007Hanáckéé průvan
FHalásVáclavOlomouc2007Cyklo team Kolárna
FHudečkováAnnaOtrokovice2007TUFO Cyklozákladna Otrokovice
FJuřenováPetraNapajedla2007TUFO Cyklozákladna Otrokovice
FKovaříkJakubVsetín2006SK EDIE team
FKuncováBarboraBrno2006Favorit Brno
FKurcikTomášHolešov20064EVER Cyklo Bulis
FLebedováAnnaZlín2007KOLOKROUŽEK Zlín
FNeradilTomášHulín2006Cykloteam MXM Hulín
FRaškaLukáš Olomouc2007Short Bike Academy Opletal
FSklenaříkDavidFryšták2006
FŠamořilováAmálieČekyně2007TBS Přerov
FValdMarcelHolešov2006Biker
GHudečekJanOtrokovice2004TUFO Cyklozákladna Otrokovice
GHynečekJanOtrokovice 2005TUFo cyklozákladna Otrokovice
GHýžďalVítZlín2005KOLOKROUŽEK Zlín
GKovaříkováJanaVsetín2004SK EDIE team
GKučeraAdamPřerov2005CYKLOSPORT CHROPYNĚ
GLebedaJanZlín2005KOLOKROUŽEK Zlín
GMalošíková Julie Hulín 2004Cykloteam MXM Hulín
GMišurecZdeněkŽlutava2003Tufo Otrokovice
GOrdáňPetrBystřice pod Hostýnem2003CYKLOCH TEAM
GPlšekVojtěchZlín2005Cykloch Team
GPodolováKláraPrusinovice2005-
GSklenaříkMichalFryšták2004
GŠamořilFrantišek Čekyně2004FBC Přerov
GŠimoňukováNatálieHulín2004Cykloteam MXM Hulín