3D mapa

C 50
H






8.  6.  19

VÝSTAVIŠTE FLORIA - KROMĚŘÍŽ

49.2832325N, 17.3922756E

propozice

V den startu bude vstup na výstaviště Floria ZDARMA!

Stravování závodníků bude zajištěné v rámci výstaviště Floria.

Trasy:

dlouhá T50: cca 50 km, převýšení 920 m (maximální počet účastníků je 500)
krátká T30: cca 30 km, převýšení 580 m

Mapa tras ve formátu PDF je ke stažení zde. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu trasy.

Záznam GPX z průjezdu trasy bude dostupný v nejbližším možném termínu.

seznam přihlášených

T50

St.č. JménoBydlištěKategorieTýmZaplaceno
Fred VelkýLošticeM5Tři veteráni& Virtualis TeamANO
*Babiánek DavidTovačovM2Cycloracing TeamANO
bez dárku
Barot Josefslavkov pod hostýnem 233M3TJ Slavkov pod HostýnemANO
bez dárku
Beneš Jan KroměřížM2-ANO
Bernas AlešKroměřížM4ADI bajk týmNE
Bravenec LiborKuroviceM5Continental VFCANO
bez dárku
Brázdová VeronikaKroměř힎1Valachbajk teamANO
bez dárku
Burget MiloslavOpatoviceM51.MtB OpatoviceANO
Bury VladislavPřerovM6Sunny BikeNE
Butkov Tomášnový jičínM3-ANO
Čížek ZdeněkKroměřížM5-ANO
bez dárku
Doleželová JitkaKuroviceŽ2-NE
Drtil MilanBrnoM3-ANO
Dusík MartinHolešovM4Force Fojtík Head TeamNE
Dvořák JakubTetčiceM3-ANO
Foukal RadekUherské HradištěM4VFCANO
Fukala OndřejVsetínM2SK Edie teamANO
Furman JiříPřerovM41.sportovní PřerovANO
Grégr JanRosiceM2-NE
Halda StanislavPřerovM4-ANO
Hazucha SlavomírHalenkovice M4Continental Bikeři VFCNE
Hečko MartinZlínM3Valachbajk teamANO
bez dárku
Horák VladimírHolešovM6-NE
Husar LadislavNapajedlaM4Continental Sport TeamANO
*Janota MiroslavLukovM4Valachbajk-Cyklomíra-OrbeaANO
bez dárku
Jílek RichardBrnoM4Bike Team Porsche OlomoucNE
Jurtík RadovanKuroviceM3-NE
Kadlčík PetrTopolnáM2-ANO
bez dárku
Karkus JanKroměřížM4Continental Bikeři VFCNE
Kašík MiroslavPoliceM2PKM Bike Team ANO
*Kašpárek JiříJinačoviceM3REGA Bike TeamANO
bez dárku
Katrňák BronislavHolešovM5-ANO
*Kechrt TomášNový MalínM3PRIME sport expertANO
bez dárku
KLEMENT JIRILubná 203M3DRESSME.CZNE
Klíma MartinŽenklavaM2SKP Nový JičínNE
Kolář Jiří ZnojmoM4alltrainingNE
Kolář MichalOtrokoviceM4BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMNE
Koňařík KamilKroměřížM3TOP REAL INVESTANO
bez dárku
*Kopeček VladanMachová M4BIKE TEAM SAZOVICENE
Kotas RadimJarohněviceM4Jarohněvice MTBsportANO
Kovařík ZdeněkZlínM5-ANO
bez dárku
Kožuch MichalOtrokoviceM3-ANO
bez dárku
Krutilek PetrNový JičínM3-ANO
*Kurečka LudvíkHolešovM2FORCE FOJTÍK HEAT TEAMANO
bez dárku
Kurri JariOlomouc - ChomoutovM5Tři veteráni& Virtualis TeamANO
Liška MiroslavPrlovM3-NE
Loveček DanielNapajedlaM4KČT Slečinky NapajedlaANO
bez dárku
Machalínek MichalHodonínM3-ANO
Machů PavelOtrokoviceM5Continental Bikeři VFCNE
Majerník KarolKuřimM6HaPe Cyklosport BrnoNE
Mančík StanislavVracovM5CK Salaš Slovácká kolovnaNE
Martinec Petr Veselá u ZlínaM4Veselá NE
Martinec PetrVeselá u ZlínaM4Veselá ANO
Mikulka PetrSpytihněv M4Cyklo Parta Spyťáček NE
Najman VladimirZlín M4-NE
Neradil VojtěchHulínM1Kolovna KM-BT MorkoviceNE
Neradil TomášHulínM4Cykloteam MXM HulínNE
Opluštil JindřichOstrava-PorubaM3-ANO
bez dárku
Ostrčil TomašHorní MoštěniceM4AD teamANO
*Ovesný Pavel Valašské Klobouky M4ZVONEK SPORT Valašské Klobouky ANO
bez dárku
Peňáček MiroslavBřeclavM5Půjčovna kol ledniciNE
Petruj MartinFrancova Lhota 1M5Zvonek Sport Valašské KloboukyNE
PÍREK VÍŤALUHAČOVICEM4-ANO
bez dárku
Píža PetrHustopečeM3-NE
Rinn PetrBroumovM5Continental AdršpachANO
bez dárku
Salač PetrBudovatelská 4801, ZlínM6AMENITY - EXTREM SPORT TEAMNE
SÁZEL PATRIKPřikazy 147M2Koala Stevens MTB Team NE
Sedlaček PetrNapajedla M3Continental VFCANO
Sedlář MichalZlínM3Eagle.sc, Orel jednota ZlínANO
bez dárku
Sedlařík JakubPřerovM2Sedlo TeamNE
Skřivánková LucieZlinŽ1Kolovna KM - BT MorkoviceNE
Skýva JosefRousínovM5-ANO
Sonntag RobertHolešovM4CYKLO ŽOPYNE
*Spáčil LeopoldLetoviceM6NOVATOP LAPIERRE/LetoviceANO
bez dárku
Srovnalík StanislavZlínM6Realitka ZvonekANO
bez dárku
Staněk OndřejBrnoM3-NE
*Strnka TomášTrapliceM3BIKE TEAM SAZOVICEANO
Středulinský RadekZlinM3-ANO
bez dárku
Šimara Petr Kroměříž M4OD MORAVA ANO
Šimoňuk František Hulín M3CykloteamMXM HulínANO
bez dárku
Škrabal ArnoštJarohněviceM4Jarohněvice MTBsportANO
Šnajdar RomanTlumačovM5-ANO
bez dárku
Šrámek JiříOtrokoviceM4-ANO
bez dárku
Šrámek RenéOtrokoviceM2-ANO
bez dárku
Švarc JanZlínM3-ANO
bez dárku
Teplý JanPardubice M3-ANO
Trubelík MilanKroměřížM4-ANO
Václavek LukášDřevohosticeM2Kolovna KM-BT MorkoviceNE
Váňa ZdeněkCetechoviceM3Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Večeřa PetrKroměřížM2-ANO
bez dárku
Viceník PetrTopolnáM4-ANO
Vlček RostislavHolešov M4CYKLO ŽOPYANO
bez dárku
Vybíral MartinZboroviceM3-NE
Wachal OndřejPrahaM3Wachal holdingANO
bez dárku
*Zobaník TomášPřerovM3Hydro-EkoANO

T30

St.č. JménoBydlištěKategorieTýmZaplaceno
Barták DavidPOZOŘICEMk2CK KUDRNAANO
bez dárku
Cagasek MiroslavKroměřížMk2-ANO
bez dárku
Cagaš ZdeněkBezměrovMk2PorrasturvatNE
Číhal RomanLužiceMk2-ANO
bez dárku
Dohnal AlešLipník n/BMk2-ANO
Furmanová KláraPřerovŽk21. Sportovní PřerovANO
bez dárku
Hána ŠimonHulínMk2Orel jednota HulínANO
Hora JiříBystřice nad PernštejnemMk2REGA teamNE
Hrdlička RadekMiroslavMk2-ANO
bez dárku
Cholasta PetrZlínMk2-NE
Chovanec TomašPostoupky 172Mk14ever CykloBulisANO
bez dárku
Krejci HanaBlansko Žk2PBV MTB TEAM BRNOANO
bez dárku
Krejčí HanaBlanskoŽk2PBV MTB TEAM BRNONE
Kubišová VeronikaHolešovŽk2Holešovští PokalíšciANO
Lakota MaximOtrokoviceMk1TUFO CyklozákladnaOtrokoviceANO
bez dárku
Mrtvý JanPřerovMk2KP CyclingANO
bez dárku
Neradil TomášHulínMk1Cykloteam MXM HulínNE
Sláma TomášStrážniceMk2-NE
Sticha DavidVyškovMk2VEUS VyškovANO
bez dárku
Trčková Žaneta Pravčice 124Žk2Force Fojtík Head TeamNE
Trubelíková LenkaKroměř힎k1-NE
Váňa ZdeněkCetechoviceMk1Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Váňová PavlaCetechoviceŽk2Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Váňová NicolCetechoviceŽk1Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Zouhar ZlatkoBlanskoMk2-ANO
bez dárku

Mapa

Prezentace:

Pátek:     16:00 - 19:30
Sobota:   8:00 - 10:00 T50
                8:00 - 10:45 T30

Start:

11:00 T50
12:00 T30
limit 16:00

Vyhlášení výsledků:

mezi 15:00 a 16:00

Startovné:

Zahrnuje startovní číslo, časomíru, občerstvení na trati i po závodě (stravenky), sprchy a mytí kol.

T50 - 400 Kč
T30 - 350 Kč

Uhrazené do 1. 5. 2019 (ne včetně) (ve startovném je zahrnut pár originálních cyklistických ponožek). Do 3. 6. je stále možno se přihlásit online a uhradit základní startovné (400/350 Kč) bez dárku.

Přijaté platby po 6.6. 20:00 nemusí být spárovány s přihláškou, a proto bude startovné považováno za neuhrazené. Případné nesrovnalosti budou řešeny individuálně s ředitelem závodu při prezentaci.

Startovné je možno uhradit i při prezentaci v pátek 7. 6. a v sobotu 8. 6. a to ve výši 450 Kč (bez nároku na cyklistické ponožky)

Ve čtvrtek 6.6. ve 17:00 bude ukončena možnost se přihlašovat online. Platby, které příjdou v pátek se neprojeví v seznamu přihlášených a nebudou spárovány.

!!Uhrazené startovné se v případě neúčasti na závodě nevrací!! Do 1. 6. 2019 (ne včetně) je možný převod uhrazeného startovného na jiného účastníka s promítnutím změny do startovní listiny.

Způsob platby startovného:

Hotovostní úhrada v prodejně CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Hotovostní úhrada v den startu při prezentaci
Bezhotovostní úhrada na účet číslo 5193378319/0800 variabilní symbol Vám bude zaslán na emailovou adresu Vámi uvedenou při přihlašování.

Přihlášky:

1. ON-LINE - přihláška
2. OSOBNĚ - v prodejně CYKLOSPORT CHROPYNĚ - formulář ke stažení
3. OSOBNĚ - v kavárně veloCAFÉ v Kroměříži
4. OSOBNĚ - v den startu při prezentaci

Ceny:

Věcné ceny pro první tři v jednotlivých kategoriích, finanční ceny pro první tři v absolutním pořadí (2000Kč, 1000Kč, 500Kč) dlouhé trasy. Pro první tři ženy v absolutním pořádí jsou také přichystány peněžní odměny (1000Kč, 500Kč, 500Kč).

Tombola:

Těšit se můžete na mnohé cyklodoplňky či poukazy.

Kategorie:

T50 - Dlouhá trať
M1    junioři do 19 let (2000 a ml.)
M2    muži 20 - 29 let (1999 - 1990)
M3    muži 30 - 39 let (1989 - 1980)
M4    muži 40 - 49 let (1979 - 1970)
M5    muži 50 - 59 let (1969 - 1960)
M6    muži nad 60 let (1959 a st.)
Ž1    ženy (1984 a ml.)
Ž2    ženy (1983 a st.)
T30 - Krátká trať
Mk1   muži do 19 let (2000 a ml.)
Mk2   muži nad 19 let (1999 a st.)
Žk1   ženy do 19 let (2000 a ml.)
Žk2   ženy nad 19 let (1999 a st.)

U neplnoletých závodníků je nutný souhlas zákonného zástupce (do 18 let).

Pro zařazení do kategorie je rozhodující rok narození.


!!!Závod se koná za plného silničního provozu, účastníci startují na vlastní nebezpečí, cyklistická přilba je povinnou podmínkou!!!

fotogalerie

výsledky

partneři

organizátor

Cyklistický oddíl
Cyklosport Chropyně, sportovní spolek
Komenského 348, 76 811 Chropyně
IČ: 65268792