Všichni                          …pouze pro 1000 startujících…  
startovní číslo Absolutní pořadí jméno a příjmení klub ročník narození kategorie čas příjezdu
4 1 Fojtík Ondřej VOLVO AUTO HASE MTB TEAM MI 30-39 2:10:26
2 2 Mlynář Zdeněk MAX CURSOR MI 30-39 2:12:38
11 3 Hartl Karel KELLYS BIKE RANCH TEAM MI 30-39 2:13:20
6 4 Žák Pavel TROB-CYKLO OP MORKOVICE M 19-29 2:15:13
97 5 Haman Martin SUPERIOR RIDERS M 19-29 2:17:26
16 6 Koziel David TROB M 19-29 2:18:02
696 7 Kyjovský Radovan GHOST-MOJEKOLO.cz M 19-29 2:18:50
50 8 Pilčík Adam GHOST-MOJEKOLO.cz M 19-29 2:19:55
479 9 Sládek Marcel GHOST-MOJEKOLO.cz M 19-29 2:21:15
9 10 Kobliba Ondřej ČESKÁ SPOŘITELNA-SPECIALIZED M 19-29 2:21:20
92 11 Janoušek Michal SUPERIOR RIDERS MI 30-39 2:21:36
76 12 Směšný Jan SUPERIOR RIDERS M 19-29 2:23:05
33 13 Sedlář Jakub NOVATOP Lapierre M 19-29 2:23:10
634 14 Baltus Jan Pell's Team MI 30-39 2:23:18
5 15 Fojtík Jan VOLVO AUTO HASE MTB TEAM M 19-29 2:23:21
35 16 Březina Petr Kola Kaňkovský M 19-29 2:23:37
10 17 Obruča Jaroslav OVM MI 30-39 2:24:10
17 18 Šíbl Radoslav MRX-BIKEZONE.CZ MI 30-39 2:25:06
37 19 Gold Zdeněk GOLDSGYM-KOLA ŠÍRER M 19-29 2:26:25
63 20 Šťastný Petr HAKR Brno M 19-29 2:28:05
20 21 Brož Matěj SUPERIOR RIDERS M 19-29 2:29:21
57 22 Šíma Martin MAX CURSOR MII 40-49 2:29:38
27 23 Hradil Jiří KCK ZLÍN M 19-29 2:31:10
152 24 Fryštacký Pavel SK VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ MI 30-39 2:31:50
28 25 Kavan Ondra NOVATOP Lapierre MI 30-39 2:32:40
56 26 Svačina Jaromír DRÁSAL TEAM HOLEŠOV junioři 2:33:20
59 27 Štainer Pavel M 19-29 2:35:58
146 28 Fiala Radek Witzenmann Opava MI 30-39 2:35:59
45 29 Koblasa Martin GOLDSGYM-KOLA ŠÍRER MI 30-39 2:36:10
49 30 Pastrnek Pavel SK SKIVELO neslyšících Olomouc MI 30-39 2:36:40
83 31 Slavík Jiří OD-MORAVA MI 30-39 2:37:30
58 32 Špirk Jakub ACER BIKE TEAM M 19-29 2:37:40
21 33 Červenka Pavel DT SWISS BIKE TEAM MII 40-49 2:38:10
84 34 Vabroušek Petr Autor Tufo MI 30-39 2:39:10
43 35 Janota Miroslav VOLVO AUTO HASE MTB TEAM MI 30-39 2:39:18
173 36 Hellebrand Pavel BIKE SPORT servis Opava M 19-29 2:39:28
620 37 Milota Miroslav DEMA Racing Team MII 40-49 2:40:30
78 38 Vrba Ivo ROCKTECHNIK TRIATLON MI 30-39 2:40:33
7 39 Žaludek Přemysl DT SWISS BIKE TEAM MI 30-39 2:40:40
279 40 Mynář Ondřej NOVATOP Lapierre M 19-29 2:41:10
70 41 Petrla Michal DT SWISS BIKE TEAM MI 30-39 2:41:45
87 42 Švajda Martin MI 30-39 2:41:51
89 43 Byrtus Ivo Sport Klapka MI 30-39 2:41:57
32 44 Utinek Václav DT SWISS BIKE TEAM MI 30-39 2:42:07
441 45 Veselovský Vlastimil Cyklokuřim MI 30-39 2:42:13
686 46 Michalec Josef Alve Slovakia M 19-29 2:42:38
254 47 Luňáček Roman Tišnov Bikers MI 30-39 2:43:30
455 48 Cypra Zbyněk CYKLOART MI 30-39 2:43:42
339 49 Satke Tomáš GHOST-MOJEKOLO.cz M 19-29 2:44:00
646 50 Veselý Jan MTB Boskovice MI 30-39 2:44:12
19 51 Barták Radim TROB MI 30-39 2:44:17
62 52 Josefík Lukáš CYKLO MXM HULÍN M 19-29 2:44:38
39 53 Prokeš Stanislav MII 40-49 2:45:08
91 54 Janoš Rudy LOS PLAYBOYS MI 30-39 2:45:10
53 55 Salač Petr MITAS-RUBENA MIII 50- 2:45:25
23 56 Peza Jan Juvacyklo Team M 19-29 2:45:42
337 57 Rubeš Matěj KCK BIKE MI 30-39 2:45:52
477 58 Babiánek David MiKo Cycles junioři 2:46:56
44 59 Kubíček Jiří M 19-29 2:47:33
328 60 Pučan Jiří Tišnov Bikers MI 30-39 2:47:52
497 61 Šitavanc Jiří GHOST-MOJEKOLO.cz MIII 50- 2:48:12
360 62 Šimara Jiří Hnízdil Team junioři 2:48:37
206 63 Klement Jakub MTB Chřiby M 19-29 2:48:55
413 64 Závrbský Ladislav TROB junioři 2:49:07
192 65 Jakeš Jiří Merida Biking Team MI 30-39 2:49:09
3 66 Čuříková Lucia VEUS Vyškov Ž I ženy 2:49:20
29 67 Marek Jaroslav DT SWISS BIKE TEAM M 19-29 2:49:30
18 68 Frýba Lukáš VOLVO AUTO HASE MTB TEAM M 19-29 2:49:57
687 69 Hanáček jindřich M 19-29 2:50:01
330 70 Raida Pavel SZZ Krnov MI 30-39 2:50:57
64 71 Šustr Jiří MTB Kaňkovský MI 30-39 2:51:04
31 72 Orner Zdenek TUFO TEAM MIII 50- 2:51:18
51 73 Pražan Jan TRIMILL CYKLO TEAM MI 30-39 2:51:47
201 74 Kadlčák Richard ELEM BIKE ZLÍN MI 30-39 2:51:58
38 75 Bartoš Martin Bikesport team MOHELNICE MI 30-39 2:52:10
79 76 Helcel Martin st. MH bike Havířov MII 40-49 2:53:11
46 77 Kudláč Marek DEMA Racing Team MI 30-39 2:53:39
251 78 Linhart Petr SK DAMA SPORT M 19-29 2:54:27
66 79 Krčma Michal OD-MORAVA M 19-29 2:54:30
158 80 Čižmář O. INTERNEXT MI 30-39 2:55:05
670 81 Krnáč Vítězslav Unibon Marin MI 30-39 2:55:07
52 82 Řihánek Lukáš 2V BIKERS MI 30-39 2:55:21
636 83 Vidlák Marek Pell's Team M 19-29 2:55:50
211 84 Kloupar Karel GG Archico MI 30-39 2:56:24
223 85 Kopeček Vladan MTB TEAM OTROKOVICE MI 30-39 2:56:30
403 86 Vyoral Jiří Vy-Jo koně MII 40-49 2:56:56
669 87 Krnáčová Alena Unibon Marin Ž I ženy 2:57:02
85 88 Hyneček Michal Merida Bike Team M 19-29 2:57:04
183 89 Houdek Vratislav 2V BIKERS BLOVICE MII 40-49 2:57:18
81 90 Petřek Michal Mapei Cyklo Kaňkovský junioři 2:57:30
77 91 Chytil Bronislav MII 40-49 2:57:44
262 92 Matějík Petr BT Kola Kaňkovský MII 40-49 2:57:50
691 93 Jnoš Roman MI 30-39 2:57:59
673 94 Sýkora Marek MII 40-49 2:58:04
309 95 Petřík Jiří SSCK MI 30-39 2:58:06
480 96 Zawada Martin Sněhulak tým MI 30-39 2:59:14
47 97 Mančík Stanislav Juvacyklo Team MII 40-49 3:00:05
424 98 Šenk Ondřej ORANGE POWER MTB M 19-29 3:00:10
15 99 Bolek Victor SUPERIOR RIDERS M 19-29 3:00:15
171 100 Hejtmánek Ctibor ALW MII 40-49 3:00:22
481 101 Mach Lukáš Kuzzi team M 19-29 3:01:10
699 102 Macíková Lucie GHOST-MOJEKOLO.cz Ž I ženy 3:01:18
106 103 Bartoněk Pavel JZD Vepřové hlavy Zlín MII 40-49 3:01:26
375 104 Trojan Tomáš M 19-29 3:01:30
24 105 Berger Jaromír Rudá Hvězda Kroměříž MI 30-39 3:01:46
694 106 Juřenka Petr MMB MI 30-39 3:01:48
213 107 Kocek Jan M 19-29 3:02:01
95 108 Stančík Petr DURATEC TEAM MI 30-39 3:02:11
657 109 Kaňkovský Martin MII 40-49 3:02:13
121 110 Čejka Petr Mapei Cyklo Kaňkovský MII 40-49 3:02:37
280 111 Nádvorník Zdeněk Mapei Cyklo Kaňkovský MII 40-49 3:02:39
134 112 Dohnal Roman SK SKIVELO neslyšících Olomouc M 19-29 3:02:40
301 113 Oslizlo Jiří NOVATOP Lapierre junioři 3:02:42
69 114 Konečný Vojtěch  DT SWISS BIKE TEAM junioři 3:03:01
313 115 Plachý Josef Continental sport team MII 40-49 3:03:03
90 116 Helcel Martin ml. MH bike Havířov M 19-29 3:03:04
277 117 Škarvad Milan Continental sport team MI 30-39 3:03:06
138 118 Dovrtěl David CYKLO ŽOPY junioři 3:03:08
34 119 Bartík Patrik DRÁSAL TEAM HOLEŠOV MI 30-39 3:03:10
164 120 Hajda Pavel MI 30-39 3:03:55
484 121 Šmíd Martin MICHELIN MI 30-39 3:04:57
246 122 Lah Robert BT Kola Kaňkovský MI 30-39 3:05:10
1 123 Gaža Patrik TriVelo Rohatec MI 30-39 3:05:16
250 124 Lihan Marek Power Sport plus MII 40-49 3:05:30
312 125 Plachý Jiří DRÁSAL TEAM HOLEŠOV MII 40-49 3:05:36
25 126 Horák Čestmír OD-MORAVA MI 30-39 3:05:57
22 127 Dubovecký Andrej DT SWISS BIKE TEAM M 19-29 3:06:28
289 128 Novák Jaroslav MII 40-49 3:06:30
442 129 Vrzal Tomáš HANNAH RIDERS MI 30-39 3:06:42
222 130 Konečný František BIKE SPORT servis Opava M 19-29 3:07:06
287 131 Nosál Pavel Bikesport team MOHELNICE MI 30-39 3:07:08
100 132 Sadlon Peter DEMA Racing Team MI 30-39 3:07:31
72 133 Žalčík Štěpán  DT SWISS BIKE TEAM junioři 3:07:38
182 134 Hošek Štěpán MAIRACING junioři 3:07:55
433 135 Mazůrek Martin CYKLO MXM HULÍN junioři 3:08:09
647 136 Šterc Jan MTB Boskovice MI 30-39 3:08:28
73 137 Zelený Tomáš DT SWISS BIKE TEAM-host MI 30-39 3:08:30
667 138 Žmolík Milan Bike Fryšták M 19-29 3:09:20
654 139 Bucňák Ondřej Cyklo MXM Hulín M 19-29 3:09:28
682 140 Smrkša Ladislav Shock MTB MI 30-39 3:10:28
122 141 Čechmánek Lukáš CYKLO MXM HULÍN M 19-29 3:10:30
423 142 Šenk Marek ORANGE POWER MTB M 19-29 3:10:38
187 143 Hynčica Pavel KDC Klokočí MI 30-39 3:10:40
30 144 Pátek Jan TROB M 19-29 3:11:05
40 145 Jakeš Miroslav Merida Biking Team M 19-29 3:11:18
186 146 Husar Ladislav Continental sport team MI 30-39 3:11:29
119 147 Čech Petr NOVATOP Lapierre MIII 50- 3:11:59
643 148 Ryba Lukáš ELDACO Bike Team MI 30-39 3:12:10
478 149 Hyžďal Mojmír BIKE SPORT servis Opava M 19-29 3:12:28
229 150 Koubek Petr MIII 50- 3:12:33
207 151 Klement Jiří MTB Chřiby M 19-29 3:12:35
194 152 Janda Tomáš 2V Bikers M 19-29 3:12:46
415 153 Zemánek Petr DR.A.CY MII 40-49 3:12:54
417 154 Zlámal Tomáš BT Kola Kaňkovský MI 30-39 3:12:58
284 155 Nechvátal František Cykloklub Kněžice MIII 50- 3:13:17
668 156 Macháň Roman MI 30-39 3:13:23
392 157 Vilašek Michael NOVATOP Lapierre MI 30-39 3:13:30
397 158 Vrána Michal junioři 3:13:40
348 159 Sotolář Petr M 19-29 3:13:44
290 160 Novák Radek MI 30-39 3:13:50
304 161 Pavlík Radim BIKERESPECT FRYŠTÁK MI 30-39 3:15:26
388 162 Vašíček Milan Impromat MTB MII 40-49 3:15:34
635 163 Krejčík Josef Faktorbike Team MI 30-39 3:15:49
471 164 Kozubík Lukáš MI 30-39 3:16:30
371 165 Toček Robert Vy-Jó koně MI 30-39 3:16:49
94 166 Satke Tomáš MI 30-39 3:17:12
684 167 Slovák Martin Cyklogat M 19-29 3:17:24
181 168 Holubář Jiří Sport Bárt MII 40-49 3:17:31
394 169 Vojtěský Libor HOT BIKES VANGL MII 40-49 3:18:25
381 170 Valeček Jiří nosice.com MI 30-39 3:18:28
321 171 Pořízek Libor MI 30-39 3:18:30
473 172 Jorda Radek BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ M 19-29 3:18:52
322 173 Pospíšil Josef MII 40-49 3:18:54
80 174 Jasenský Lukáš  AUTHOR TUFO TI junioři 3:19:28
410 175 Zábojník Alda Continental sport team MII 40-49 3:19:35
640 176 Zahradník Karel MI 30-39 3:19:47
491 177 Střílka Martin Cykloteam Lipník M 19-29 3:20:08
633 178 Poulík Zdeněk Pell's Team M 19-29 3:20:10
398 179 Vrátník Petr 2V BIKERS BLOVICE MI 30-39 3:20:37
306 180 Pelc Miroslav junioři 3:20:39
228 181 Kotlaba Radim CZECH OUTDOOR CLUB MI 30-39 3:20:40
359 182 Šima Milan BIKE TEAM OTROKOVICE M 19-29 3:20:42
693 183 Burian Radim MII 40-49 3:20:44
288 184 Nováček Ivo EMSEKO BIKE TEAM MIII 50- 3:22:25
467 185 Netolický Milan Vinohradské šlapky MIII 50- 3:22:50
380 186 Vala Martin MII 40-49 3:22:59
366 187 Štekovič Milan MTB Impromat MIII 50- 3:23:01
494 188 Skřivánek Petr LRS Vyškov MII 40-49 3:23:02
677 189 Škvařil Filip Jaskva Team MI 30-39 3:23:50
649 190 Pospíšil Jakub M 19-29 3:23:52
124 191 Bury Vladislav Kola Kaňkovský MIII 50- 3:23:53
224 192 Kosatík Ladislav MI 30-39 3:23:55
308 193 Petříček Tomáš MTB Chřiby M 19-29 3:23:57
75 194 Procházková Kamila SINTESI PRIMA-DONNA Ž I ženy 3:24:08
652 195 Štěpán Filip Crazy Bike Team MI 30-39 3:24:13
190 196 Ingr Jaroslav M 19-29 3:25:20
178 197 Hlaváč Tomáš MI 30-39 3:25:35
461 198 Vašíček Martin ZAHRÁDKAŘI KERSKU MII 40-49 3:25:37
36 199 Doleschal Tomáš Moraviaman Otrokovice M 19-29 3:26:11
315 200 Plachý Roman Vodácký klub Kroměříž MII 40-49 3:26:13
374 201 Tomeček Petr RBT Slimáci MI 30-39 3:26:28
332 202 Reiner Jan Bike team LUTÍN M 19-29 3:26:38
411 203 Zapletal Ondřej M 19-29 3:26:46
407 204 Vyvlečka Jaromír VALACHBAJK TEAM KAŠAVA MI 30-39 3:27:01
170 205 Ház Stanislav Team KUNST MI 30-39 3:27:28
638 206 Macek Martin MII 40-49 3:27:38
623 207 Pakan Vladimír DEMA Racing Team MI 30-39 3:27:40
147 208 Fišer Jan CK Skuteč MI 30-39 3:28:16
354 209 Svoboda Petr JOPL team MI 30-39 3:28:18
645 210 Marek Vladimír MIII 50- 3:29:03
255 211 Lysoněk Vlastimil Hrobový klid MI 30-39 3:29:09
383 212 Vaniš Václav 2V BIKERS MI 30-39 3:29:17
358 213 Ševeček Jan Vizovické Střely M 19-29 3:29:25
650 214 Tichý Jaroslav M 19-29 3:29:46
245 215 Kutňák Ota Rusava Bike Team MIII 50- 3:30:01
470 216 Zela Ondřej VEUS USNUL M 19-29 3:30:24
436 217 Piskač Luděk EUROSTAV MII 40-49 3:30:35
271 218 Miloševský Libor MI 30-39 3:30:49
13 219 Sedláček Gamba AD PEMAP BRODEK MII 40-49 3:30:51
399 220 Vybíral Lukáš M 19-29 3:31:20
683 221 Vesleka Oldřich Cykloart MI 30-39 3:32:33
270 222 Mika Martin BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ MI 30-39 3:32:42
376 223 Trubelík Jiří Kroměříž MI 30-39 3:32:54
352 224 Strašil Jiří Mapei Cyklo Kaňkovský MI 30-39 3:33:29
333 225 Stehlík Radim Zlínský kraj MI 30-39 3:33:49
459 226 Oslizlo Jiří NOVATOP Lapierre MII 40-49 3:34:16
454 227 Čelůstka Milan DRÁSAL TEAM HOLEŠOV M 19-29 3:34:30
130 228 Detvay Pavel Wienerberger Bike Team MI 30-39 3:35:11
347 229 Soják Martin MI 30-39 3:35:18
209 230 Klimeš Dan BBH Brno MI 30-39 3:35:58
458 231 Ponížil Tomáš junioři 3:36:00
372 232 Tomáš Michal Galaxy bike Tálín junioři 3:36:12
676 233 Petřík Pavel Šóralbike MI 30-39 3:36:21
264 234 Matuška Petr VORTEX BIKE TEAM MII 40-49 3:36:28
148 235 Fojtík Radim 3 kokoti MII 40-49 3:36:45
369 236 Švejda Martin MI 30-39 3:36:54
390 237 Vašík Ladislav MIII 50- 3:37:09
349 238 Sovadinová Soňa TROB Ž II ženy 3:37:09
402 239 Jelínek Zbyněk MII 40-49 3:37:18
363 240 Šmíd Karel STS CHVOJKOVICE BROD MII 40-49 3:37:33
142 241 Dubják Jiří Chorchoj MII 40-49 3:37:50
114 242 Brandýs Roman Mapei Cyklo Kaňkovský MII 40-49 3:37:52
427 243 Dolniček Pavel MI 30-39 3:38:03
237 244 Kraus Daniel MI 30-39 3:38:13
316 245 Pleskot Rudolf CykloLASL.cz MII 40-49 3:38:36
621 246 Milotová Adriána DEMA Racing Team Ž I ženy 3:38:52
110 247 Bednařík Rostislav CT Hvozdná MII 40-49 3:39:01
368 248 Šubrt Jan M 19-29 3:39:09
274 249 Minařík Martin TTC Olomouc MII 40-49 3:39:15
259 250 Machain Roman M 19-29 3:39:17
378 251 Uhrová Monika BIKE TEAM OTROKOVICE Ž I ženy 3:39:18
483 252 Bryks Jan ZP METAL-ALIANCE MII 40-49 3:40:22
456 253 Molák Filip junioři 3:40:24
200 254 Jína Pavel MII 40-49 3:40:30
103 255 Babiánek Milan sám za sebe MII 40-49 3:40:34
426 256 Bartoňová Soňa Hape Sport Brno Ž II ženy 3:40:36
193 257 Jakeš Leoš Merida Biking Team M 19-29 3:40:37
457 258 Svoboda Rostislav RSRacing.cz MI 30-39 3:41:15
414 259 Zeman Jaroslav HOT BIKES VANGL MII 40-49 3:41:17
101 260 Absolon Roman Vy-Jo koně MI 30-39 3:41:29
432 261 Mrázková Zuzana DRÁSAL TEAM HOLEŠOV Ž I ženy 3:41:49
492 262 Střílka Standa V3T MII 40-49 3:41:51
238 263 Krejčí Martin M 19-29 3:42:03
126 264 Česnek Petr KRA bike team MI 30-39 3:42:32
197 265 Jašek Čestmír MTB OTROKOVICE MII 40-49 3:42:45
155 266 Gahura Petr Vesani.cz MI 30-39 3:44:03
382 267 Válková Lenka Cyklo Polach a syn Ž I ženy 3:44:33
113 268 Bittner Martin AUTHOR TUFO TI M 19-29 3:45:00
293 269 Novotný Petr Vokno MI 30-39 3:45:14
487 270 Adler Tomáš Shock MTB MI 30-39 3:45:26
350 271 Staněk Karel Choryně MII 40-49 3:45:34
463 272 Vingrálek Tomáš Mapei Cyklo Kaňkovský MI 30-39 3:45:47
425 273 Knejzlík Jakub ORANGE POWER MTB M 19-29 3:46:09
661 274 Petrželka Antonín MII 40-49 3:46:19
60 275 Hartlová Lenka Ž I ženy 3:46:32
405 276 Vysloužil Martin M 19-29 3:46:42
637 277 Konečný Igor MI 30-39 3:47:30
281 278 Navrátil Michal DR.A.CY MI 30-39 3:47:32
216 279 Kohút Miroslav Přerov MIII 50- 3:47:51
446 280 Bařinka Radek sám za sebe MII 40-49 3:48:00
102 281 Adámek Jan Těžcí amatéři M 19-29 3:48:54
243 282 Kubíček Jiří MIII 50- 3:49:02
163 283 Hajda Jiří MII 40-49 3:49:04
179 284 Hlaváček Marek M 19-29 3:49:28
266 285 Mazur Jan ON-ROAD OLOMOUC MII 40-49 3:49:48
460 286 Oslizlo Radek NOVATOP Lapierre junioři 3:49:50
698 287 Tureček Tomáš Težcí amatéři M 19-29 3:50:08
603 288 Hudeček Filip Orchis MI 30-39 3:50:37
276 289 Moláček Zdeněk CK BUŠEMO MII 40-49 3:51:03
395 290 Vojtěšek Petr MIPE MI 30-39 3:51:54
252 291 Liška Martin M 19-29 3:52:15
357 292 Šedý Marek CK BUŠEMO M 19-29 3:52:17
116 293 Brožová Dominika SUPERIOR RIDERS Ž I ženy 3:53:11
141 294 Drozd Stanislav TJ Opatovice M 19-29 3:53:23
180 295 Hofman Pavel MI 30-39 3:53:25
295 296 Odstrčil Petr MII 40-49 3:53:49
294 297 Obadal Radislav MII 40-49 3:53:51
129 298 Čupová Jana CK Frenštát p. R. Ž I ženy 3:53:52
489 299 Glotzmann Filip CykloLASL.cz MI 30-39 3:53:54
600 300 Tolar pavel 2.V Bikes MII 40-49 3:53:56
690 301 Hon Václav M 19-29 3:54:57
453 302 Peťko Ivan MI 30-39 3:55:14
469 303 Grossman Jaroslav HMS Polešovice MIII 50- 3:55:27
71 304 Vybíral Zdeněk Crazy Bike Team Lipník n B. MI 30-39 3:55:36
210 305 Klimeš Miloš Favorit Brno MIII 50- 3:55:38
416 306 Zemánek Zdeněk TPCA bike team M 19-29 3:55:39
307 307 Macek Ladislav MII 40-49 3:55:41
157 308 Gillar Bohumír ZAMBICOS Zlín MIII 50- 3:55:50
150 309 Farář Martin MI 30-39 3:56:01
466 310 Lang Václav OD-MORAVA MIII 50- 3:56:17
616 311 Gabrhelík Vít M 19-29 3:56:57
431 312 Fryšták Tomáš MI 30-39 3:56:59
664 313 Hřivňacký Marek Novatop Lapierre junioři 3:57:00
326 314 Prášek David I.CA BIKE TEAM MII 40-49 3:57:44
120 315 Bejcek Tomáš IMB Brno team MI 30-39 3:59:04
54 316 Bortel jiří ALVE MTB MII 40-49 3:59:06
169 317 Havel Vladimír Beskydští bajkeři MIII 50- 3:59:24
639 318 Macková Johana Ž I ženy 3:59:44
127 319 Čížek Zdeněk MIII 50- 3:59:46
613 320 Kádek László ml. MaMa-Trek Komárno junioři 3:59:57
275 321 Mocko Pavel MI 30-39 3:59:59
225 322 Kotek Martin MI 30-39 4:00:00
108 323 Bažant Zdeněk MIII 50- 4:00:10
286 324 Němec Roman JEN TAK MI 30-39 4:00:30
292 325 Novotný Michal MI 30-39 4:00:32
153 326 Fusek Zdeněk MI 30-39 4:00:33
384 327 Varecha Josef Vinohradské šlapky MIII 50- 4:00:35
154 328 Gahura Martin Vesani.cz M 19-29 4:01:01
162 329 Gregor Radomír KP INTERIERY MII 40-49 4:01:38
493 330 Drábek Marek Cycling team Mikulov MI 30-39 4:01:40
437 331 Bálent Michal PACKA&LABKA TEAM M 19-29 4:02:09
115 332 Briza Michal IMB Brno team M 19-29 4:02:19
338 333 Řezníček Zdenek Veltlín bike team Zlín MIII 50- 4:02:30
665 334 Dlabaja Radek Amenity Zlín MII 40-49 4:02:52
334 335 Režnar Luděk Hohra MII 40-49 4:03:09
681 336 Pálka Jiří MI 30-39 4:03:11
318 337 Podivinský Vít M 19-29 4:03:12
299 338 Ondruch David  Beskydští bajkeři MII 40-49 4:03:27
253 339 Lučan Petr MI 30-39 4:04:10
310 340 Piska Filip Dynamo Chropyně M 19-29 4:04:12
230 341 Koukol Martin Slušnej oddíl MII 40-49 4:04:57
231 342 Koutný Čestmír Mapei Cyklo Kaňkovský MI 30-39 4:05:09
641 343 Šamko David Bike pro radost M 19-29 4:05:34
389 344 Vašík Jaroslav SKP Zlín MIII 50- 4:06:01
174 345 Henčlová Kamila DRÁSAL TEAM HOLEŠOV Ž II ženy 4:06:56
159 346 Gonda Jiří MI 30-39 4:07:18
476 347 Krhovský Bohumil MII 40-49 4:07:30
135 348 Doležal Martin Dynamo Chropyně M 19-29 4:07:32
283 349 Navrátil Tomáš Crazy Bike Team Lipník n B. MI 30-39 4:07:39
486 350 Sedlář Drahomír Medis Olomouc MIII 50- 4:08:10
642 351 Čárska Lucia Ž I ženy 4:08:12
449 352 Flajžík Ján TriVelo Rohatec MI 30-39 4:08:33
438 353 Piška Marek MI 30-39 4:08:40
327 354 Procházka Luďa Langsam MTB MI 30-39 4:08:55
177 355 Hlaváč Ladislav CT Hvozdná junioři 4:09:25
660 356 Štorch Robert R2010 M 19-29 4:09:27
475 357 Pezová Hana JUvacyklo Team 3e Ž II ženy 4:10:00
644 358 Suchánek Jiří Black bike racing team M 19-29 4:10:02
482 359 Rýznar Václav MI 30-39 4:10:03
151 360 Frkal Vít BIKE-FOR-LIFE MIII 50- 4:10:05
356 361 Šácha Ivo MTB Chřiby MI 30-39 4:10:07
440 362 Lacina Jaroslav MIII 50- 4:10:27
265 363 Matůšů Josef MTB-HOUBIČKY MIII 50- 4:10:29
671 364 Dopita Lubomír MIII 50- 4:10:35
678 365 Šiková Vlasta Juvacyklo Team Ž II ženy 4:10:47
450 366 Kocák Marek TriVelo Rohatec MI 30-39 4:11:20
607 367 Szücs Ervin MaMa-Trek MII 40-49 4:11:59
291 368 Novotný Aleš SK Rozvíjej se poupátko Ostrava MI 30-39 4:12:17
419 369 Žáček Michal Velryba Bike Team MII 40-49 4:12:19
351 370 Starý Petr MI 30-39 4:12:32
629 371 Blaha Aleš MI 30-39 4:13:01
105 372 Balášová Petra Rusava Bike Team Ž I ženy 4:13:03
227 373 Kotlaba Drahomír CZECH OUTDOOR CLUB M 19-29 4:13:56
168 374 Haša Marek Hohra MII 40-49 4:13:58
468 375 Zábojník David SK Hasiči Zlín MI 30-39 4:15:02
302 376 Palička Radek M 19-29 4:15:04
217 377 Kojecký Franta HARKO mtb team MI 30-39 4:15:56
474 378 Moravec Milan Cyklo-slimák MII 40-49 4:16:20
93 379 Nemáš Radek M 19-29 4:16:30
692 380 Dostál Pavel MII 40-49 4:16:32
256 381 Macejko Miroslav MII 40-49 4:16:48
176 382 Hlahůlek Petr ratajebike MI 30-39 4:16:50
485 383 Tomaštík Martin MI 30-39 4:17:07
205 384 Klár Pavel 2V BIKERS BLOVICE MII 40-49 4:17:32
111 385 Koudelka Josef junioři 4:18:27
420 386 Židlík Miroslav KRA Bike Team MIII 50- 4:19:03
648 387 Polášek Miroslav M 19-29 4:19:18
355 388 Šafraník Kryštof Vy-Jó koně junioři 4:20:02
396 389 Vojtěšek Zbyněk MI 30-39 4:20:30
196 390 Janoš Rudolf V.K. B.p.H. MIII 50- 4:20:51
300 391 Ondruch Zbyhněv Hawor Team MIII 50- 4:21:35
364 392 Šnajdar Roman MII 40-49 4:21:49
656 393 Sklář Petr Land Zlín MIII 50- 4:22:05
655 394 Kulichová Martina Land Zlín Ž I ženy 4:22:07
672 395 Síkora Vlastimil MI 30-39 4:22:51
109 396 Bečica Jiří MI 30-39 4:23:18
367 397 Štípala Milan M 19-29 4:24:12
202 398 Kejmar Václav MI 30-39 4:24:34
175 399 Henkl Filip sám za sebe M 19-29 4:24:36
452 400 Zimka Pavol MI 30-39 4:24:37
320 401 Polanský Leopold MPL bike MII 40-49 4:24:39
185 402 Hubáček Miroslav MIII 50- 4:24:41
184 403 Hoza Michal Radio Dyje MI 30-39 4:24:43
653 404 Štěpánová Jana Crazy Bike Team Ž I ženy 4:25:40
674 405 Valášek Pavel MIII 50- 4:26:00
218 406 Kolar Ivo banka minulého roku M 19-29 4:27:25
145 407 Fajstl Lubomír MII 40-49 4:27:50
490 408 Kučera Viktor MI 30-39 4:27:52
236 409 Kramplová Tereza K.Ro.S Olomouc Ž I ženy 4:28:10
406 410 Vystrčilová Věra Ž I ženy 4:28:12
609 411 Tatár Levente Mama-Trek Komárno MI 30-39 4:28:13
386 412 Vašek Richard sám za sebe MI 30-39 4:28:15
434 413 Hruška Tomáš Dolina MI 30-39 4:28:17
317 414 Podivinský Ladislav MII 40-49 4:28:19
165 415 Hajda Václav MII 40-49 4:28:20
219 416 Kolář Pavel DRÁSAL TEAM HOLEŠOV MIII 50- 4:28:22
606 417 Szücs Daniel MaMa-Trek junioři 4:28:24
659 418 Svoboda David Batman Bike MI 30-39 4:28:26
422 419 Šenk Libor ORANGE POWER MTB MII 40-49 4:30:21
140 420 Dovrtěl Zdeněk CYKLO ŽOPY MII 40-49 4:30:56
385 421 Vašalovská Petra CK Komín Brno Ž I ženy 4:31:13
331 422 Reich Jakub José hobluj MTB team M 19-29 4:31:55
99 423 Studýnka David MI 30-39 4:31:57
391 424 Vavrač Pavel valašský klub MII 40-49 4:32:40
685 425 Křižka Jiří M 19-29 4:32:55
258 426 Macek Ivo TJ Lokomotiva M 19-29 4:33:11
345 427 Skříček Miroslav MIII 50- 4:33:30
107 428 Bartoník Tomáš Holešovští Pokalíšci MI 30-39 4:33:32
249 429 Lakomý Vladimír M 19-29 4:34:10
132 430 Dočkal František KRA bike team MII 40-49 4:34:12
263 431 Matoušek Martin ČERNI KONĚ MI 30-39 4:34:29
112 432 Bělobradič Jiří ELEVEN MI 30-39 4:34:31
221 433 Kolomazník Miroslav  VDK+ Holešov MII 40-49 4:35:16
226 434 Kotek Roman  MI 30-39 4:35:18
261 435 Marková Šárka Kola Kaňkovský Ž II ženy 4:35:28
418 436 Zubík Pavel Spinning MB-Alpine PRO MII 40-49 4:35:44
353 437 Struhár Filip DpovaBike MI 30-39 4:35:46
626 438 Bábík Pavel MI 30-39 4:35:47
156 439 Garaja Petr MII 40-49 4:35:49
362 440 Šlosar Pavel Beskydští bajkeři MII 40-49 4:38:00
297 441 Ondra Stanislav MII 40-49 4:38:02
285 442 Němčík Jan VDK+ Holešov MIII 50- 4:38:54
220 443 Kolář Rudolf Mapei Cyklo Kaňkovský MII 40-49 4:38:56
464 444 Polášek Karel Team Capolli MII 40-49 4:38:57
314 445 Plachý Lubor Mapei Cyklo Kaňkovský MIII 50- 4:39:20
695 446 Hudec Petr KP interier MII 40-49 4:39:22
104 447 Bajza Rostislav www.prokozlin.cz MII 40-49 4:39:23
343 448 Remeš Jaroslav MI 30-39 4:39:25
393 449 Vinovský Lukáš Beskydští bajkeři MI 30-39 4:39:27
377 450 Trubelík Milan MI 30-39 4:40:41
387 451 Vašíček Libor M 19-29 4:41:09
601 452 Kudláček Martin Karotka Team MI 30-39 4:41:30
161 453 Gregor Lukáš KP INTERIERY junioři 4:42:27
324 454 Pospíšilová Renata CYKLO MXM HULÍN Ž I  ženy 4:42:50
697 455 Procházka Petr RMC Lipník M 19-29 4:44:06
342 456 Skliba Vlastimil SKP-Opava MII 40-49 4:44:35
615 457 Vybíral Michal DEMA Racing Team MI 30-39 4:45:07
630 458 Kryštof František MII 40-49 4:45:09
117 459 Bukovjanová Eva Ž I ženy 4:45:10
451 460 Sloboda Radoslav www.hardcoreshop.cz MII 40-49 4:46:45
189 461 Chmela Viktor VDK+ Holešov MI 30-39 4:46:47
614 462 Pizúr Bohumil MIII 50- 4:47:18
430 463 Hnilica David MI 30-39 4:47:45
495 464 Lužný Ivo MTW MII 40-49 4:47:47
257 465 Macek Aleš cagamos y vamos M 19-29 4:47:48
628 466 Štípalová Ladislava Jopl KM Ž II ženy 4:48:07
68 467 Konečný Michal DT SWISS BIKE TEAM MII 40-49 4:49:27
488 468 Toček Vlastimil Vy-Jó koně M 19-29 4:49:29
166 469 Hamala Michal M 19-29 4:49:45
605 470 Bese Tomáš MaMa-Trek M 19-29 4:50:41
325 471 Poštulka Petr M 19-29 4:51:02
439 472 Mrázek Petr Vesani.cz M 19-29 4:51:04
625 473 Przybytek Marek MII 40-49 4:51:29
448 474 Vlasák Jan Vinohradské šlapky MIII 50- 4:51:47
260 475 Mareček Bronislav mantáci.cz MI 30-39 4:51:49
496 476 Vronka David Profil bicycles.cz MI 30-39 4:52:41
247 477 Kachyňa Lubomír Czechkamuflage team MII 40-49 4:53:35
248 478 Lakomý Jan junioři 4:55:15
604 479 Kálmán Karol MaMa-Trek MII 40-49 4:55:16
214 480 Kocourek Luděk MII 40-49 4:57:59
167 481 Harásek Dalibor Renee Kroměříž MI 30-39 4:58:25
235 482 Kramplová Renata K.Ro.S Olomouc Ž II ženy 4:58:40
149 483 Friese Michal MI 30-39 4:59:59