Všichni                          …pouze pro 1000 startujících…  
startovní číslo Absolutní pořadí jméno a příjmení klub ročník narození kategorie čas příjezdu
19 1 Fojtík Ondřej TOYOTA DOLÁK 1977 MI 30-39 1:48:25
49 2 Mlynář Zdeněk MAX CURSOR 1976 MI 30-39 1:49:10
52 3 Haman Martin SUPERIOR RIDERS 1984 M 19-29 1:49:30
4 4 Herman Petr MAX CURSOR 1974 MI 30-39 1:51:08
47 5 Brož Matěj ALVE MTB Veřovice 1989 M 19-29 1:52:48
10 6 Najser Tomáš BIKE ONE-MRX 1978 MI 30-39 1:53:05
56 7 Obruča Jaroslav 1978 MI 30-39 1:53:58
3 8 Hartl Karel KELLYS RACING TEAM 1977 MI 30-39 1:54:57
21 9 Janota Mirek TOYOTA DOLÁK 1977 MI 30-39 1:56:35
40 10 Hradil Jiří www.jirkahradil.hostuju.cz 1986 M 19-29 1:56:37
51 11 Holík Radovan DT SWISS bike team 1989 M 19-29 1:56:38
39 12 Šíbl Radek BIKEZONE-MRX 1980 M 19-29 1:57:20
67 13 Šíma Martin MAX CURSOR 1966 MII 40-49 1:57:30
29 14 Gladiš Tomáš BikeZone-hranictibikeri.net 1985 M 19-29 1:57:45
71 15 Šťastný Petr HAKR Brno 1988 M 19-29 1:58:20
36 16 Gebel Petr ZAMO LAPIERRE 1969 MI 30-39 1:58:22
44 17 Štvrtecký Jaro CYKLODEMA.CZ 1981 M 19-29 1:58:50
79 18 Malý Ondřej DT SWISS bike team 1985 M 19-29 1:59:06
61 19 Žák Pavel TROB 1987 M 19-29 1:59:35
43 20 Gold Zdeněk PELL'S TEAM 1987 M 19-29 1:59:45
495 21 Korcina Michal HP Karton 1973 MI 30-39 1:59:47
23 22 Sedlář Jakub ZAMO LAPIERRE Opava 1984 M 19-29 2:01:10
30 23 Červenka Pavel DT SWISS bike team 1969 MI 30-39 2:01:25
38 24 Bublík Libor SUPERIOR RIDERS 1986 M 19-29 2:01:27
541 25 Bolek Viktor Superior rides 1981 M 19-29 2:01:44
331 26 Březina Petr Bike team KOLA KAŇKOVSKÝ 1984 M 19-29 2:01:50
31 27 Helcel Martin ml. mh bike Havířov 1988 M 19-29 2:02:30
72 28 Janda Jaromír CYKLOTRENINK.COM 1976 MI 30-39 2:02:36
97 29 Maťovčík Julius CK SLOVKOLEX 1977 MI 30-39 2:02:53
467 30 Hajný Roman 1975 MI 30-39 2:03:04
466 31 Vidlák Marek Pells team 1986 M 19-29 2:03:50
482 32 Pilčík Adam PELL´S TEAM 1984 M 19-29 2:03:52
380 33 Janoušek Michal SUPERIOR RIDERS 1980 M 19-29 2:04:25
34 34 Sovadina Martin Bike ZONE - MRX 1978 MI 30-39 2:04:58
345 35 Liberda Milan Bike team KOLA KAŇKOVSKÝ 1982 M 19-29 2:05:20
62 36 Horák Ondřej CYKLO OP MORKOVICE 1986 M 19-29 2:05:50
85 37 Plevák Ivo MAX CURSOR 1989 M 19-29 2:06:02
53 38 Holiš Martin BTR Rožnov 1974 MI 30-39 2:06:09
41 39 Fojtíček Karel TROB 1987 M 19-29 2:06:22
59 40 Chmurová Šárka MAX CURSOR 1978 ženy 2:06:40
327 41 Jelínek David 1977 MI 30-39 2:07:06
535 42 Kovář Tomáš Profil elemik 1983 M 19-29 2:07:15
42 43 Janoš Rudy Continental sport team 1971 MI 30-39 2:07:21
15 44 Králík David TOYOTA DOLÁK 1976 MI 30-39 2:07:32
91 45 Sovják Břetislav ALVE MTB Veřovice 1965 MII 40-49 2:07:34
33 46 Lacina Jaroslav 2K BIKE CLUB ODRY 1991 junioři 2:07:35
464 47 Jobánek Matouš Pells team 1986 M 19-29 2:07:37
470 48 Sklář Marcel XCR Svorada 1974 MI 30-39 2:07:39
83 49 Novák Antonín Continental sport team 1978 MI 30-39 2:07:41
50 50 Jakubech Jaroslav CMS Považská Bystrica 1978 MI 30-39 2:08:30
503 51 Valášek Marián 1966 MII 40-49 2:09:12
534 52 Kuebel Radim SK valašské králoství 1981 M 19-29 2:09:40
540 53 Civiš Radek PELL'S TEAM 1975 MI 30-39 2:09:42
512 54 Solanský Radek 2K BIKE CLUB ODRY 1990 junioři 2:10:05
16 55 Švajda Martin 1975 MI 30-39 2:10:22
90 56 Vala Radek A-Team NOVO Bruntál 1984 M 19-29 2:11:40
401 57 Kašing Adam BIKE 2000 1990 junioři 2:11:50
46 58 Kudláč Filip CYKLODEMA.CZ 1989 M 19-29 2:12:05
293 59 Ševčák Miroslav Rusava Bike Team 1977 MI 30-39 2:12:50
490 60 Poulík Zdeněk PELL´S TEAM 1990 junioři 2:12:55
92 61 Marek Jaroslav DT SWISS bike team 1986 M 19-29 2:13:20
531 62 Kokeš Michal Renault F1 1985 M 19-29 2:13:47
58 63 Novotný Pavel KCK ZLÍN 1958 MIII 50- 2:14:30
86 64 Satke Tomáš Sundance TJ Opava 1989 M 19-29 2:14:40
165 65 Mynář Jiří MTB ONDŘEJNÍK 1965 MII 40-49 2:15:00
88 66 Šustr Jiří Bike team KOLA KAŇKOVSKÝ 1980 M 19-29 2:15:02
69 67 Radová Bára MRX PROFIL 1976 ženy 2:15:10
45 68 Bachman Milan PELL'S TEAM 1980 M 19-29 2:15:15
454 69 Peza Jan old bikes 1984 M 19-29 2:15:17
236 70 Bartoš Martin Bikesport Mohelnice 1979 M 19-29 2:15:18
637 71 Prokeš Stanislav 1968 MII 40-49 2:15:31
93 72 Skyba Zdeněk OTROKOVICE 1971 MI 30-39 2:15:33
11 73 Utínek Václav DT SWISS bike team 1980 M 19-29 2:16:04
311 74 Koblasa Martin Golds Gym Bike Team 1974 MI 30-39 2:16:24
408 75 Polášek Lubomír BTR Rožnov 1990 junioři 2:16:26
138 76 Pernička Radek Continental sport team 1976 MI 30-39 2:16:27
84 77 Orner Zdeněk TUFO OTROKOVICE 1956 MIII 50- 2:16:29
66 78 Javora Stanislav CT Hvozdná 1962 MII 40-49 2:16:50
492 79 Fiala Radek MT-BIKE WITZENMAN 1972 MI 30-39 2:16:52
557 80 Indra Luděk Štrof team 1991 junioři 2:16:53
76 81 Salač Petr MITAS-Rubena Zlín 1959 MII 40-49 2:17:20
366 82 Chýlek Patrik C.K.Frenštát 1973 MI 30-39 2:17:22
524 83 Kostruh David Bike One 1967 MII 40-49 2:17:23
265 84 Navrátil Michal RK-cyklos racing team 1991 junioři 2:17:25
188 85 Foukal Libor Beneš Sport Complex 1977 MI 30-39 2:17:27
48 86 Pospíšil Zdeněk VORTEX BIKE TEAM 1979 M 19-29 2:17:29
548 87 Javorek Petr TJ Slezan F-M 1982 M 19-29 2:17:30
32 88 Krnáčová Alena Poštovní spořitelna-MARIN MTB 1980 ženy 2:17:40
87 89 Vaculík Rosťa 4EVER CYKLOBULIS 1985 M 19-29 2:17:42
489 90 Nosál Pavel Bikesport Mohelnice 1976 MI 30-39 2:17:43
335 91 David Jaroslav Porsche Brno 1972 MI 30-39 2:17:45
80 92 Slavík Jiří OD MORAVA 1979 M 19-29 2:18:30
81 93 Slavík Dušan OD MORAVA 1979 M 19-29 2:18:31
215 94 Winkler Jan BIKE SPORT servis Opava 1977 MI 30-39 2:18:32
513 95 Galda Zdeněk Godzzilabikes 1986 M 19-29 2:18:40
390 96 Byrtus Ivo MADT Sport Klapka 1975 MI 30-39 2:18:42
75 97 Horáček Radim CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 1990 junioři 2:19:18
55 98 Ševčíková Jana BIKE ONE-MRX 1986 ženy 2:19:20
488 99 Spurný Jiří KOLA Kaňkovský 1991 junioři 2:19:21
20 100 Lukašák Štefan CYKLO VEGO 1967 MII 40-49 2:19:54
395 101 Hudeček Ondřej Cykloservis Lasl 1989 M 19-29 2:20:05
57 102 Linek Petr Eleven-Agnesi 1959 MII 40-49 2:20:27
114 103 Mančík Stanislav 1968 MII 40-49 2:21:14
352 104 Gröger Martin OTOSPORT OLOMOUC 1979 M 19-29 2:21:20
130 105 Štainer Pavel 1984 M 19-29 2:21:26
251 106 Holášek Marek SK Valašského Království 1987 M 19-29 2:22:01
143 107 Stejskal Jiří ACER BIKE TEAM 1972 MI 30-39 2:22:03
95 108 Zemánek Lubomír 2K BIKE CLUB ODRY 1954 MIII 50- 2:22:17
240 109 Šťasta Libor BIKE 04 1966 MII 40-49 2:22:33
200 110 Vrána Jiří Mad Jack 1977 MI 30-39 2:22:54
108 111 Pražan Jan Trimill cyklo team 1978 MI 30-39 2:23:05
411 112 Janžo Róbert PACKA&LABKA TEAM 1980 M 19-29 2:23:14
223 113 Lihan Marek Power Sport plus 1967 MII 40-49 2:23:35
156 114 Šipula Petr Godzzilabikes 1983 M 19-29 2:23:40
318 115 Bergman Jiří 1984 M 19-29 2:23:42
543 116 Galda Vladimír Edie team 1966 MII 40-49 2:23:49
217 117 Holoubek Jiří PELL'S TEAM 1976 MI 30-39 2:23:51
142 118 Špirk Jakub ACER BIKE TEAM 1983 M 19-29 2:23:52
286 119 Kejzlar Tomáš AxitDoldy 1983 M 19-29 2:24:15
389 120 Helcel Martin st. mh bike Havířov 1968 MII 40-49 2:24:30
612 121 Plachý Jiří DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 1963 MII 40-49 2:24:38
554 122 Hrabal Jakub Štrof team 1993 junioři 2:24:48
558 123 Reška Dušan Jízní kola nesovice 1976 MI 30-39 2:24:54
382 124 Kaprál Radoslav KCK ZLÍN 1979 M 19-29 2:25:05
537 125 Sedláček Petr bike kamík tučapy 1965 MII 40-49 2:25:14
152 126 Matějík Petr Czech Kamuflage Team 1964 MII 40-49 2:25:16
334 127 Gajdůšek Radek DRÁSAL HOLEŠOV 1970 MI 30-39 2:25:36
268 128 Doleschal Tomáš 1986 M 19-29 2:25:46
378 129 Krnáč Vítězslav 1977 MI 30-39 2:25:48
453 130 Sedláček Gamba AD PEMAP BRODEK 1969 MI 30-39 2:25:49
522 131 Dostál Vladimír 1970 MI 30-39 2:26:15
137 132 Vaculík Radim Continental sport team 1976 MI 30-39 2:26:17
502 133 Jakubík Juraj CMS Považská Bystrica 1991 junioři 2:26:30
344 134 Ferianček Honza Bike team KOLA KAŇKOVSKÝ 1981 M 19-29 2:26:35
439 135 Řepecký Tomáš VORTEX BIKE TEAM 1977 MI 30-39 2:26:40
151 136 Petřek Marcel Valaští bajkeři 1991 junioři 2:26:55
212 137 Hynek Daniel 1976 MI 30-39 2:27:01
154 138 Vyoral Jiří Valaští kondoři 1966 MII 40-49 2:27:20
147 139 Závodník Petr Chcial bym moć 1983 M 19-29 2:27:30
150 140 Petřek Libor Valaští bajkeři 1962 MII 40-49 2:27:37
485 141 Grmela Martin KOLA Kaňkovský 1989 M 19-29 2:27:39
603 142 Kloupar Karel 1978 MI 30-39 2:27:45
180 143 Novák Jiří Pat a Mat Team Vyškov 1976 MI 30-39 2:27:47
129 144 Schwarz Petr 3SA 1986 M 19-29 2:27:52
500 145 Krejčí Jaroslav 1964 MII 40-49 2:27:54
462 146 Hajda Pavel 1972 MI 30-39 2:28:15
483 147 Pína Ondřej TJ Spartak Třebíč 1984 M 19-29 2:28:35
332 148 Koutný Čestmír Jahoda team 1978 MI 30-39 2:28:37
432 149 Pakan Vladimír CYKLODEMA.CZ 1975 MI 30-39 2:29:00
35 150 Barešová Jana NORTH.Bikezone.cz 1982 ženy 2:29:02
393 151 Gočaltovský Martin RockTechnik triatlon Hranice 1983 M 19-29 2:29:10
560 152 Pavlík radim Mr. X Fryšták 1973 MI 30-39 2:29:20
160 153 Vašíček Milan Impromat MTB 1962 MII 40-49 2:29:35
204 154 Vyvlečka Jaromír VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 1976 MI 30-39 2:29:50
373 155 Jašek Petr A-Team NOVO Bruntál 1976 MI 30-39 2:30:05
209 156 Bulko Marian 1969 MI 30-39 2:30:20
182 157 Urban Milan TTS Osek nad Bečvou 1988 M 19-29 2:30:22
263 158 Gebhardt Tomáš RK-cyklos racing team 1991 junioři 2:30:48
315 159 Forman Adolf Cyklo Koryčany 1955 MIII 50- 2:30:53
125 160 Odložil Jiří Monkey on the bike 1978 MI 30-39 2:31:10
178 161 Sekerka Karel  S-Team Olomouc 1988 M 19-29 2:31:17
98 162 Náhlík Marek SUPERIOR RIDERS 1964 MII 40-49 2:31:30
282 163 Zábojník Alda Continental sport team 1968 MII 40-49 2:31:32
392 164 Březina Jiří ACER BIKE TEAM 1972 MI 30-39 2:31:59
465 165 Vidlák Lubomír Pells team 1957 MIII 50- 2:32:01
202 166 Boušek Jiří CYKLODEMA.CZ 1986 M 19-29 2:32:25
379 167 Bednář Adam 1984 M 19-29 2:32:44
371 168 Jeslík Miroslav KOLA KAŇKOVSKÝ 1976 MI 30-39 2:33:09
320 169 Kovařík Roman 3 Sports Activities 1975 MI 30-39 2:33:13
348 170 Absolon Roman Impromat MTB 1979 M 19-29 2:33:15
208 171 Tůma Petr ŠELA SPORT 1976 MI 30-39 2:33:40
491 172 Petříček Tomáš Spinning MB Alpine PRO Team 1990 junioři 2:33:50
450 173 Sadloň Peter CYKLODEMA.CZ 1974 MI 30-39 2:33:52
89 174 Pátek Jan TROB 1982 M 19-29 2:34:05
256 175 Bartík Jaroslav 1961 MII 40-49 2:34:22
234 176 Kubíček Jiří 1991 junioři 2:34:30
346 177 Bury Vladislav Bike team KOLA KAŇKOVSKÝ 1953 MIII 50- 2:34:32
184 178 Synek Aleš 1965 MII 40-49 2:35:08
159 179 Štekovič Milan Impromat MTB 1960 MII 40-49 2:35:10
516 180 Konvalinka Josef BIKE 04 1966 MII 40-49 2:35:20
459 181 Hajda Jiří 1968 MII 40-49 2:35:22
387 182 Bulínová Eva KC HAKR BRNO 1976 ženy 2:35:23
347 183 Lach Robert 1974 MI 30-39 2:35:25
360 184 Hulička Jakub KOLA KAŇKOVSKÝ 1985 M 19-29 2:35:55
551 185 Horák Aleš Continental Sport team 1980 M 19-29 2:35:57
198 186 Čejka Petr Cykloklub Morava 1964 MII 40-49 2:36:15
481 187 Zubík Pavel Bike-centrum team 1966 MII 40-49 2:36:25
116 188 Mokruš Ivo 1986 M 19-29 2:36:27
538 189 Sedláček Josef bike kamík tučapy 1970 MI 30-39 2:36:50
536 190 Čuříková Lucia Eleven agenci 1980 ženy 2:37:09
323 191 Gruber Pavel ČEZ-Elektrárna Hodonín 1968 MII 40-49 2:37:11
136 192 Šíma Milan MTB TEAM OTROKOVICE 1983 M 19-29 2:37:12
37 193 Chytil Jan CYKLOTRENINK.COM 1991 junioři 2:37:14
479 194 Stejskal Martin ACER BIKE TEAM 1971 MI 30-39 2:37:40
54 195 Hertl Peter ml. KOMPAVA H-Triathlon Team 1977 MI 30-39 2:37:42
556 196 Filgas Pavel 1975 MI 30-39 2:38:00
544 197 Slováček radim Edie team 1964 MII 40-49 2:38:27
214 198 Bažant Zdeněk 1953 MIII 50- 2:38:33
517 199 Škoda Milan 1958 MIII 50- 2:39:01
425 200 Hejtmánek Ctibor ALW 1968 MII 40-49 2:39:25
498 201 Petružela Miroslav Valaští bikeři 1958 MIII 50- 2:39:30
64 202 Javorová Lucie CT Hvozdná 1987 ženy 2:39:49
519 203 Štěpán Filip Crazy bike team 1976 MI 30-39 2:40:01
424 204 Doležal Milan TJ Favorit Brno 1993 junioři 2:40:10
144 205 Samohýl Libor 1976 MI 30-39 2:40:12
110 206 Závrbský Ladislav TROB 1993 junioři 2:40:50
547 207 Valeček Jiří Nosice Com 1976 MI 30-39 2:41:12
60 208 Linková Ivana Eleven-Agnesi 1965 ženy 2:41:14
504 209 Gaža Patrik KOMPAVA H-Triathlon Team 1980 M 19-29 2:41:28
241 210 Prášek Roman MERIDA VIP 1977 MI 30-39 2:41:39
289 211 Nedvídek Pavel Rusava Bike Team 1979 M 19-29 2:42:10
319 212 Kundrata Libor Šálek team 1967 MII 40-49 2:42:12
303 213 Kutňák Ota Rusava Bike Team 1956 MIII 50- 2:42:30
317 214 Jína Pavel 1962 MII 40-49 2:42:47
287 215 Svoboda Ivan Continental sport team 1964 MII 40-49 2:42:49
281 216 Neumann Tomáš Rusava Bike Team 1980 M 19-29 2:42:50
509 217 Novosad Roman 1973 MI 30-39 2:42:52
243 218 Argaláš Jaroslav d.bikers 1962 MII 40-49 2:42:54
563 219 Knot Ondřej 1977 MI 30-39 2:42:55
297 220 Vaďura Zdeněk Maňa říkala 1974 MI 30-39 2:43:10
100 221 Piskač Luděk 1962 MII 40-49 2:43:12
463 222 Balihar Jiří Balini Bike Team 1973 MI 30-39 2:43:22
275 223 Jagoš Vít 1975 MI 30-39 2:43:30
451 224 Fojtík Radim 1970 MI 30-39 2:43:55
496 225 Holený Libor Valaští bajkeři 1973 MI 30-39 2:43:57
131 226 Večeř Michal 1984 M 19-29 2:44:30
244 227 Lysoněk Martin V.I.K. ZLÍN 1969 MI 30-39 2:44:32
132 228 Vala Martin 1969 MI 30-39 2:44:33
270 229 Nováček Ivo EMSEKO BIKE TEAM 1958 MIII 50- 2:45:10
228 230 Daniel Ivan KOMPAVA H-Triathlon Team 1973 MI 30-39 2:45:12
111 231 Sovadinová Soňa TROB 1970 ženy 2:45:13
526 232 Marek Petr BRANKY BIKE 1968 MII 40-49 2:45:15
164 233 Matuška Petr VORTEX BIKE TEAM 1964 MII 40-49 2:45:20
361 234 Felkl Luděk DekHome Cannondale 1960 MII 40-49 2:45:22
124 235 Spirit Jan CK Bučovice 1986 M 19-29 2:45:23
222 236 Štavancová Ivana PELL'S TEAM 1983 ženy 2:45:25
527 237 Krátký Pavel Dek home cannodale 1968 MII 40-49 2:45:40
407 238 Konečný Vít IVANČICE 1957 MIII 50- 2:45:42
447 239 Bednařík Josef CYKLODEMA.CZ 1986 M 19-29 2:45:43
473 240 Daněk Richard Fitnesscentrum Paška 1974 MI 30-39 2:46:10
328 241 Dubovecký Andrej TJ SOKOL PRŠTNÉ 1986 M 19-29 2:46:12
322 242 Anděl Marian SK EDIE team Vsetín 1971 MI 30-39 2:46:43
145 243 Machálek Oldřich CK Bachňák 1947 MIII 50- 2:46:45
433 244 Paracka Vladimir CYKLODEMA.CZ 1974 MI 30-39 2:46:46
559 245 Barák Martin 1980 M 19-29 2:46:48
436 246 Sichálek Michla Sportcentrum Zapletal Kroměříž 1969 MI 30-39 2:46:50
279 247 Toček Robert 1977 MI 30-39 2:46:52
134 248 Špaček Martin SK Míkovice CYKLO TEAM 1977 MI 30-39 2:46:53
220 249 Glombek František 3SA Racing Team 1992 junioři 2:46:54
201 250 Štajnc Milan Jihlavské Bajky 1973 MI 30-39 2:46:57
248 251 Kubín Přemysl Cyklo Mokřinka 1967 MII 40-49 2:47:40
539 252 Chmel Michal bikezone hranice 1986 M 19-29 2:47:42
259 253 Klement Jaromír 1963 MII 40-49 2:47:55
312 254 Beran Zdeněk 1968 MII 40-49 2:47:57
445 255 Štepanovský Igor ing. CYKLODEMA.CZ 1978 MI 30-39 2:48:25
472 256 Girášek Martin BBTO 1968 MII 40-49 2:48:27
546 257 Maněk Petr Nosice Com 1979 M 19-29 2:48:40
193 258 Satke Pavel BIKE ONE 1991 junioři 2:48:42
383 259 Klimešová Monika PELL'S TEAM 1987 ženy 2:48:43
530 260 Novák Jaroslav 1970 MI 30-39 2:48:50
358 261 Koubek Petr 1960 MII 40-49 2:48:52
460 262 Peza Martin 1986 M 19-29 2:49:10
167 263 Zavadil Jiří MTB ONDŘEJNÍK 1982 M 19-29 2:49:50
316 264 Fusek Zdeněk 1976 MI 30-39 2:50:10
63 265 Linková Katka DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 1984 ženy 2:50:35
121 266 Solař Dušan EDDIE TEAM 1961 MII 40-49 2:50:37
605 267 Sukup Stanislav 1958 MIII 50- 2:51:05
148 268 Štěpánek Zdeněk Porsche Brno 1968 MII 40-49 2:51:07
237 269 Klein Antonín 1960 MII 40-49 2:51:08
515 270 Střílka Standa Cykloteam Lipník 1966 MII 40-49 2:51:10
274 271 Bednařík Rosťa CT Hvozdná 1964 MII 40-49 2:51:12
555 272 Mrázková Zuzana DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 1986 ženy 2:51:30
484 273 Machálek Miroslav CK Bahňák 1957 MIII 50- 2:51:32
313 274 Dovrtěl David TROB 1993 junioři 2:51:33
398 275 Gregor Radomír KP INTERIER TEAM 1962 MII 40-49 2:52:00
133 276 Sadílek Milan OD MORAVA 1960 MII 40-49 2:52:02
99 277 Nábělek Aleš CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 1973 MI 30-39 2:52:20
245 278 Kozlovský Tomáš V.I.K. ZLÍN 1971 MI 30-39 2:53:10
415 279 Gabrhelik Vítek CYKLODEMA.CZ 1980 M 19-29 2:53:12
271 280 Hycl Tomáš 1983 M 19-29 2:53:13
330 281 Kojecký Franta Bc Team 1972 MI 30-39 2:53:40
249 282 Čupová Jana CK Frenštát p.R. 1990 ženy 2:53:42
308 283 Kantor Robert 1966 MII 40-49 2:53:43
475 284 Poreš Vítězslav Fitnesscentrum Paška 1978 MI 30-39 2:53:45
135 285 Venglář Petr Řepiště 1962 MII 40-49 2:54:10
166 286 Überall Leo MTB ONDŘEJNÍK 1961 MII 40-49 2:54:12
480 287 Hrančík Adam 1990 junioři 2:54:40
457 288 Vysloužil Josef 1965 MII 40-49 2:55:08
394 289 Gočaltovský Lukáš RockTechnik triatlon Hranice 1984 M 19-29 2:55:10
230 290 Ravas Andrej KOMPAVA H-Triathlon Team 1963 MII 40-49 2:55:30
514 291 Směja Aleš 1979 M 19-29 2:55:32
163 292 Vybíral Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1973 MI 30-39 2:55:33
455 293 Procházková Kamila 1988 ženy 2:55:35
185 294 Januš Milan VSETÍN 1961 MII 40-49 2:56:06
434 295 Smyčka Marian CYKLODEMA.CZ 1976 MI 30-39 2:56:08
443 296 Čepica Marek CYKLODEMA.CZ 1978 MI 30-39 2:56:09
171 297 Zaviačič Tomáš 1964 MII 40-49 2:56:11
253 298 Strnadel Štěpán Brdo team 1989 M 19-29 2:56:40
103 299 Svoboda Petr JOPL team 1971 MI 30-39 2:56:48
343 300 Kohút Miroslav HK MOBIL 1954 MIII 50- 2:57:08
549 301 Matoušek Martin 1992 junioři 2:57:15
105 302 Žalčík Štěpán CYKLO MXM HULÍN 1992 junioři 2:57:17
511 303 Čáň Stanislav 1972 MI 30-39 2:57:18
384 304 Klimeš Miloš TJ Favorit Brno 1955 MIII 50- 2:57:40
367 305 Kozík Pavel KOLO Kaňkovský 1979 M 19-29 2:57:50
487 306 Staněk Karel CHORYNĚ 1964 MII 40-49 2:57:52
362 307 Chvátal Pavel  1970 MI 30-39 2:57:53
128 308 Schwarz Jindřich 3SA 1965 MII 40-49 2:58:50
207 309 Němčík Radek 1975 MI 30-39 2:59:05
273 310 Kopecký Václav 1951 MIII 50- 2:59:07
301 311 Frkal Vít BIKE-FOR-LIFE 1958 MIII 50- 2:59:21
542 312 Nehoda Jiří 1993 junioři 2:59:23
109 313 Matej Marek 1974 MI 30-39 2:59:24
238 314 Kučera Petr 1965 MII 40-49 2:59:26
238 315 Novotný Petr 1980 M 19-29 2:59:26
149 316 Příkazský Jaromír 1955 MIII 50- 2:59:28
304 317 Kříčka Aleš JOPL team 1965 MII 40-49 2:59:30
155 318 Sekanina Petr Valaští kondoři 1965 MII 40-49 2:59:31
507 319 Sklář Petr LAND Co. Zlín 1946 MIII 50- 3:00:10
440 320 Simerský Pavel CYKLODEMA.CZ 1976 MI 30-39 3:00:12
412 321 Huspenina Vít GIANT 1981 M 19-29 3:00:30
117 322 Sotolář Petr Jantar Bike Team 1993 junioři 3:00:50
438 323 Stehlík Radim Sportcentrum Zapletal Kroměříž 1975 MI 30-39 3:00:52
227 324 Hertl Peter st. KOMPAVA H-Triathlon Team 1948 MIII 50- 3:00:53
239 325 Doležal Rudolf 1963 MII 40-49 3:00:55
267 326 Trojan Tomáš 1991 junioři 3:02:05
324 327 Lang Václav OD MORAVA 1947 MIII 50- 3:02:07
168 328 Vymazal Jan Lynx MTB Team 1981 M 19-29 3:02:08
359 329 Hrubíšek Ivo 1966 MII 40-49 3:02:10
604 330 Horák Jiří 1979 M 19-29 3:02:50
638 331 Novotný Petr 1980 M 19-29 3:02:52
306 332 Dočkal Tomáš CYKLO MXM HULÍN 1991 junioři 3:02:53
385 333 Kroutilík Jaroslav LRS Vyškov 1955 MIII 50- 3:03:20
181 334 Vaculík Martin Slušnej oddíl 1978 MI 30-39 3:03:22
177 335 Stěnička Martin TROB 1981 M 19-29 3:04:30
523 336 Režnar Luděk 1968 MII 40-49 3:04:32
262 337 Gebhardt Miloslav RK-cyklos racing team 1963 MII 40-49 3:04:33
290 338 Dostál Aleš OD MORAVA 1980 M 19-29 3:05:20
505 339 Novák Martin P.E.S.bikers 1972 MI 30-39 3:05:22
601 340 Ingr Adam 1969 MI 30-39 3:05:23
388 341 Kalík Marcel DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 1976 MI 30-39 3:05:50
376 342 Lenz Martin Vinohradské Šlapky 1974 MI 30-39 3:05:52
235 343 Rypl Rostislav Rodinné domy Magenta 1955 MIII 50- 3:06:39
494 344 Jandl Radek Porsche Brno 1985 M 19-29 3:06:59
119 345 Pavelek František ALVE MTB Veřovice 1948 MIII 50- 3:07:10
532 346 Bečica Jiří 1972 MI 30-39 3:07:12
102 347 Zaoralová Jana OD MORAVA 1975 ženy 3:07:13
561 348 Zajíc Alois KOB 1946 MIII 50- 3:07:15
518 349 Navrátil Tomáš 1978 MI 30-39 3:08:52
365 350 Bajza Rostislav Proko Bike Team 1965 MII 40-49 3:08:54
107 351 Zbranek Zdeněk VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 1962 MII 40-49 3:08:55
264 352 Vaněk Daniel 1991 junioři 3:09:10
205 353 Tomis Jiří Zasebe 1948 MIII 50- 3:09:20
113 354 Ondrovič Michal 1986 M 19-29 3:09:29
192 355 Satke Miroslav BIKE ONE 1963 MII 40-49 3:09:45
120 356 Váša Petr CYKLO BULIS 1960 MII 40-49 3:09:56
314 357 Dovrtěl Zdeněk CYKLO ŽOPY 1963 MII 40-49 3:10:19
381 358 Bilík Jaromír 1963 MII 40-49 3:10:30
325 359 Hanuska Jaromír BBTO 1959 MII 40-49 3:10:45
175 360 Mareček Bronislav mantaci.cz 1973 MI 30-39 3:10:47
357 361 Hnila Jiří Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1962 MII 40-49 3:10:58
269 362 Valášek Pavel Valášek 1950 MIII 50- 3:11:09
284 363 Novák Zdeněk Continental sport team 1966 MII 40-49 3:11:34
233 364 Mjakíš Radovan KOMPAVA H-Triathlon Team 1976 MI 30-39 3:11:36
170 365 Pečenka Vratislav Adventure Team 1951 MIII 50- 3:11:59
219 366 Michalčík Jiří 1985 M 19-29 3:12:01
602 367 Plachý Roman 1969 MI 30-39 3:12:02
351 368 Haša Marek 1966 MII 40-49 3:12:04
191 369 Janoš Rudolf 1947 MIII 50- 3:12:37
456 370 Vávra Aleš 1986 M 19-29 3:12:39
218 371 Vybíral Lukáš 1987 M 19-29 3:12:46
112 372 Mikulík Jaroslav 1965 MII 40-49 3:13:02
510 373 Čáň Daniel LK Veřovice 1993 junioři 3:13:09
337 374 Černý Martin MTB Porsche Brno 1982 M 19-29 3:13:11
276 375 Blažek Daniel CYKLO MXM HULÍN 1993 junioři 3:13:17
255 376 Kopřiva Ivo Chemtura Team 1964 MII 40-49 3:13:50
260 377 Kotek Martin 1975 MI 30-39 3:13:59
250 378 Kaloč Vítězslav KOBRA Vsetín 1959 MII 40-49 3:14:41
458 379 Moláček Zdeněk 1962 MII 40-49 3:14:59
600 380 Rozkopal Jiří Uherské Hradiště 1977 MI 30-39 3:15:20
96 381 Švejda Martin Bike team Laguna 1971 MI 30-39 3:15:27
206 382 Němčík Jan 1954 MIII 50- 3:15:40
258 383 Hruška Tomáš dolina 1978 MI 30-39 3:15:48
226 384 Palkovič Lukáš HK Púchov 1987 M 19-29 3:15:56
176 385 Semela Kamil 1991 junioři 3:15:58
410 386 Tešovičová Diana PACKA&LABKA TEAM 1981 ženy 3:16:05
216 387 Brablec Dalibor SKVK 1967 MII 40-49 3:16:07
158 388 Šindler Tomáš 1967 MII 40-49 3:16:56
469 389 Procházková Zdenka MXM Hulín 1961 ženy 3:17:50
101 390 Zapletal Petr slowmtb-Holešov 1967 MII 40-49 3:17:52
232 391 Násada Dušan KOMPAVA H-Triathlon Team 1959 MII 40-49 3:17:53
291 392 Netolický Milan Net terrain team 1958 MIII 50- 3:18:15
246 393 Orech Vladimír 1957 MIII 50- 3:18:17
372 394 Kovář Marek 1970 MI 30-39 3:18:18
474 395 Semotam Jiří PRESBETON NOVA 1957 MIII 50- 3:18:26
157 396 Otruba Jan Oceloví letci 1944 MIII 50- 3:18:55
405 397 Doležal Pavel 1953 MIII 50- 3:18:57
247 398 Raindl Pavel 1955 MIII 50- 3:19:05
506 399 Kulichová Martina LAND Co. Zlín 1979 ženy 3:19:30
553 400 Koukol Martin Slušný oddíl 1966 MII 40-49 3:19:32
461 401 Pěček Tomáš 1979 M 19-29 3:20:15
391 402 Filip Rostislav 3SA 1973 MI 30-39 3:20:20
354 403 Doubrava Martin 1970 MI 30-39 3:20:30
340 404 Kresan Jan SLIMAK-SPEED-TEAM 1978 MI 30-39 3:20:36
342 405 Jech Petr SLIMAK-SPEED-TEAM 1977 MI 30-39 3:20:38
419 406 Škyvara Ondřej CYKLODEMA.CZ 1978 MI 30-39 3:20:39
225 407 Palkovič Rastislav Bratislava 1947 MIII 50- 3:20:52
333 408 Balák Martin Favorit Brno 1970 MI 30-39 3:21:14
305 409 Čechmánek Lukáš CYKLO MXM HULÍN 1989 M 19-29 3:21:45
336 410 Dlouhý Martin Porsche Brno 1972 MI 30-39 3:22:18
499 411 Podivínský Ladislav 1961 MII 40-49 3:22:20
118 412 Sotolář Petr Jantar Bike Team 1966 MII 40-49 3:22:28
242 413 Bucňák Ondřej CYKLO MXM HULÍN 1991 junioři 3:23:58
153 414 Pospíšil Miroslav 1963 MII 40-49 3:25:05
283 415 Strachota Michal 1962 MII 40-49 3:25:20
199 416 Řezníček Zdenek Veltlín bike team Zlín 1960 MII 40-49 3:25:30
562 417 Oharek Rostislav skalpel Team Zlín 1956 MIII 50- 3:25:32
521 418 Martinák TJ  Orel Valašské Klobouky 1972 MI 30-39 3:26:14
448 419 Balént Michal 1983 M 19-29 3:27:06
261 420 Kotek Roman 1972 MI 30-39 3:27:42
221 421 Oliva Lubomír 1964 MII 40-49 3:28:01
254 422 Slovák Josef 1959 MII 40-49 3:28:20
213 423 Doležel Tomáš 1966 MII 40-49 3:28:31
349 424 Chmela Viktor 1976 MI 30-39 3:28:40
266 425 Vozdek Libor Slušnej oddíl 1956 MIII 50- 3:28:55
179 426 Šubrt Jan 1986 M 19-29 3:29:13
292 427 Dubják Jiří BASKET "D" 1970 MI 30-39 3:29:20
139 428 Machů Jakub 1985 M 19-29 3:29:47
140 429 Smékal Aleš 1991 junioři 3:29:49
309 430 Fojtík Petr 1981 M 19-29 3:29:50
141 431 Smékal Radovan 1963 MII 40-49 3:30:14
417 432 Oulehla Zdeněk CYKLODEMA.CZ 1980 M 19-29 3:30:20
174 433 Vlasák Jan 1945 MIII 50- 3:30:30
106 434 Rosecký Patrik 1972 MI 30-39 3:30:32
350 435 Zrůbek Marek 1980 M 19-29 3:30:52
122 436 Skříček Miroslav Precheza 1949 MIII 50- 3:31:40
497 437 Žmolík Jiří JVR 2 1956 MIII 50- 3:32:50
607 438 Petřík Petr 1961 MII 40-49 3:33:08
611 439 Henčlová Kamila DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 1972 ženy 3:34:55
370 440 John Martin KOLA KAŇKOVSKÝ 1968 MII 40-49 3:34:57
355 441 Danišík Emil 1967 MII 40-49 3:35:32
501 442 Mucha Mirek 1971 MI 30-39 3:35:55
203 443 Kocfelda Jaroslav OLMAN bike team 1961 MII 40-49 3:37:40
231 444 Truissard David KOMPAVA H-Triathlon Team 1980 M 19-29 3:37:50
528 445 Novotný Pavel Lokomotiva Břeclav 1981 M 19-29 3:39:20
414 446 Vybiral Michal CYKLODEMA.CZ 1979 M 19-29 3:39:50
477 447 Vančata Miloslav 1976 MI 30-39 3:41:05
608 448 Buják Vítězslav 1965 MII 40-49 3:42:13
302 449 Láník Jíří JOPL team 1966 MII 40-49 3:42:15
296 450 Kroupová Vendula Vinohradské Šlapky 1973 ženy 3:42:16
285 451 Novák Jakub Continental sport team 1989 M 19-29 3:42:18
529 452 Pečenka Vratislav Los Bizaros 1974 MI 30-39 3:43:10
211 453 Šedý Marek 1983 M 19-29 3:43:12
115 454 Tomeček Ladislav Holešovští Pokalíšci 1971 MI 30-39 3:43:50
449 455 Matušíková Simona 1974 ženy 3:44:10
520 456 Šoman Marek 1969 MI 30-39 3:44:40
257 457 Zikmund Jiří 1968 MII 40-49 3:45:15
197 458 Macek Aleš 1981 M 19-29 3:47:15
423 459 Konečná Zuzana IVANČICE 1991 ženy 3:47:17
172 460 Vališ František CZECH OUTDOOR CLUB 1975 MI 30-39 3:48:15
196 461 Vašíček Libor 1982 M 19-29 3:48:25
187 462 Barták Pavel 1975 MI 30-39 3:48:27
194 463 Palát Libor 1963 MII 40-49 3:48:28
162 464 Sedláček Pavel 1978 MI 30-39 3:48:30
189 465 Kejmar Václav 1974 MI 30-39 3:48:32
429 466 Szucs Daniel 1999 junioři 3:48:34
428 467 Štorchová Lucie 1974 ženy 3:48:35
427 468 Štorch Robert 1971 MI 30-39 3:48:37
508 469 Janas Ivan KHS Zlín 1944 MIII 50- 3:48:39
329 470 Grufík Vladimír mantaci.cz 1968 MII 40-49 3:48:41
446 471 Doležalová Martina Continental sport team 1982 ženy 3:48:42
369 472 Jeslíková Jana 1977 ženy 3:48:44
368 473 Brumar Hubert KOLO Kaňkovský 1967 MII 40-49 3:48:46
476 474 Odehnal Zdeněk ABC Cyklosport 1964 MII 40-49 3:48:47
280 475 Bátrla Pavel Olgoj chorchoj 1973 MI 30-39 3:48:49
169 476 Pečenka Viktor Los Bizaros 1977 MI 30-39 3:48:51
339 477 Kotyk Tomáš SLIMAK-SPEED-TEAM 1981 M 19-29 3:54:19
493 478 Poláčková Pavlína TRI Klub Loštice 1996 ženy 3:54:21
636 479 Kotasek Zdeněk DEMENTEAM 1961 MII 40-49 3:54:22
431 480 Tatár Levente 1971 MI 30-39 3:54:24
14 481 Král Jiří BASKET "D" 1964 MII 40-49 3:55:55
364 482 Juříček Zdeněk 1960 MII 40-49 3:55:57
278 483 Tomaštík Martin 1977 MI 30-39 3:55:58
550 484 Mačak Rudolf Pohoda BIKE 1954 MIII 50- 3:56:00
338 485 Kotyk Lukáš SLIMAK-SPEED-TEAM 1983 M 19-29 3:58:50
552 486 Maček Jaromír Slušný oddíl 1974 MI 30-39 3:58:52
409 487 Gerža František 1962 MII 40-49 4:03:30
399 488 Boček Petr KP INTERIER TEAM 1961 MII 40-49 4:06:50
420 489 Pavelka Jiří CYKLODEMA.CZ 1978 MI 30-39 4:07:50
341 490 Jiráček Petr SLIMAK-SPEED-TEAM 1980 M 19-29 4:09:00
190 491 Hönig Martin Slušnej oddíl 1974 MI 30-39 4:09:50
252 492 Lepka Ivan Brdo team 1962 MII 40-49 4:09:52
525 493 Beňová Eva 1973 ženy 4:10:27
363 494 Juříček Pavel 1965 MII 40-49 4:12:30
307 495 Dočkal František BT bike sport 1968 MII 40-49 4:12:32
195 496 Střelec Lubomír EDDIE TEAM 1961 MII 40-49 4:14:10
406 497 Wenzel Antonín Top Team 1956 MIII 50- 4:14:12
609 498 Pír Jan 1976 MI 30-39 4:14:40
123 499 Pejchlová Lucie 1986 ženy 4:18:35
321 500 Kysilko Filip SKI AREÁL ŠANOV 1985 M 19-29 4:18:37
146 501 Pachota Josef Vinohradské Šlapky 1982 M 19-29 4:19:54
404 502 Štorch Bohuslav 1942 MIII 50- 4:19:56
377 503 Koupilová Inge KAMÍNCI 1959 ženy 4:19:57
173 504 Souček Petr KAMÍNCI 1953 MIII 50- 4:20:15
478 505 Mozga Stanislav 1968 MII 40-49 4:20:36
437 506 Rangelov Radek ing. CYKLODEMA.CZ 1978 MI 30-39 4:21:28
426 507 Bese Károly 1960 MII 40-49 4:21:30
430 508 Szucs Ervin 1963 MII 40-49 4:21:31
422 509 Kádek Lászlo 1964 MII 40-49 4:21:33
421 510 Kálmán Rudolf 1965 MII 40-49 4:28:02
224 511 Musil Petr  Drtič PČR 1971 MI 30-39 4:30:00
486 512 Talaš Zdeněk OO 1958 MIII 50- 4:30:02
210 513 Bulková Zuzana 1969 ženy 4:43:45
353 514 Daněk Josef Impromat MTB 1954 MIII 50- 4:43:47
161 515 Střelcová Ilona Impromat MTB 1973 ženy 4:43:48
374 516 Balážová Ĺubica 1971 ženy 4:43:52
326 x Chytil Bronislav 1968 MII 40-49 DNF
299 x Hančík Roman  SKOB Zlín 1962 MII 40-49 DNF
300 x Hančíková Kateřina SK Nové Město na Moravě 1990 ženy DNF
413 x Vančurová Irena sweb.cz/xkvitek 1986 ženy DNF
68 x Flajžík Ján KOMPAVA H-Triathlon Team 1976 MI 30-39 DNF
68 x Kudláč Marek CYKLODEMA.CZ 1979 M 19-29 DNF
8 x Šustek Milan TOYOTA DOLÁK 1982 M 19-29 DNF
82 x Němec Přemysl Rusava Bike Team 1975 MI 30-39 DNF
94 x Škráček Karel VYSOT sport Kunín 1957 MIII 50- DNF
104 x Dočkal Petr VRT Kroměříž 1971 MI 30-39 DNF
126 x Štolfa Michal 1979 M 19-29 DNF
127 x Stamsnijder Rob RM 1982 M 19-29 DNF
183 x Ovčáčík Igor 1967 MII 40-49 DNF
186 x Hofman Pavel 1973 MI 30-39 DNF
277 x Blažek Tomáš CYKLO MXM HULÍN 1971 MI 30-39 DNF
288 x Chmelík Martin NORTH.BIKEZONE.CZ 1979 M 19-29 DNF
294 x Štursa Marek certas 1976 MI 30-39 DNF
295 x Šulc Ivan certas 1963 MII 40-49 DNF
298 x Hronová Svatava Maňa říkala 1983 ženy DNF
310 x Grund Karel 1972 MI 30-39 DNF
356 x Danišíková Chantal 1973 ženy DNF
375 x Kotlaba Radim CZECH OUTDOOR CLUB 1975 MI 30-39 DNF
386 x Alán Marek Pat a Mat Team Vyškov 1981 M 19-29 DNF
396 x Kolář Rudolf KP INTERIER TEAM 1963 MII 40-49 DNF
397 x Hudec Petr KP INTERIER TEAM 1964 MII 40-49 DNF
400 x Kružík Martin 1974 MI 30-39 DNF
402 x Klár Martin 2V bikers 1986 M 19-29 DNF
403 x Klár Pavel 2V bikers 1962 MII 40-49 DNF
416 x Kohoutek Petr CYKLODEMA.CZ 1955 MIII 50- DNF
418 x Hubáček Adam 1979 M 19-29 DNF
435 x Špička Libor CYKLODEMA.CZ 1973 MI 30-39 DNF
441 x Ujčíková Katarína CYKLODEMA.CZ 1979 ženy DNF
442 x Hošek Martin CYKLODEMA.CZ 1970 MI 30-39 DNF
444 x Nábělková Katka Spinning Paráda KM 1974 ženy DNF
452 x Kotas Kamil 1964 MII 40-49 DNF
468 x Hajný Roman 1975 MI 30-39 DNF
468 x Dopita Lubomír 1958 MIII 50- DNF
471 x Janča Jiří 1958 MIII 50- DNF
533 x Bolek Martin Cyklo Mokřina 1972 MI 30-39 DNF
546 x Brejza Petr Střílky 1973 MI 30-40 DNF
564 x Pilka Josef 1982 M 19-29 DNF
565 x Vávra Lukáš RAD-UH Racing 1980 M 19-29 DNF
566 x Hlůže Martin 1985 M 19-29 DNF
606 x Hlaváč Dalibor CZECH OUTDOOR CLUB 1974 MI 30-39 DNF
610 x Kotas Martin   1978 MI 30-39 DNF